Нишови Мишви сайтове

tanipo

Well-Known Member
Забелязвам почнаха и у нас да се появяват. Аз направих един, гледам други колеги. Не че нещо се изкарва - 30-50лв на месец но е интересно явлене.
 
От: Нишови Мишви сайтове

tanipo би ли дал линк към подобен сайт, защото не разбирам какво имаш предвид с това :)
 
От: Нишови Мишви сайтове

Имам предвид - хващаш ключова дума с 5000 екзакт месечно за БГ и купуваш домейн с думата буташ 10-20 статии и това е.
 
От: Нишови Мишви сайтове

А какво е "мишви" :) предполагам няма връзка с някви мишки :D

Иначе е добра идея да вземеш домейн с 5К екзакт, стига да намериш такъв, след самият екзакт :)
 
От: Нишови Мишви сайтове

Искаш ли да ти намеря такъв за 10 мин? На БГ? А мишови - тва е за рима... :)
 
От: Нишови Мишви сайтове

А от какво изкарва 30-50 лв месечно? Хайде дай малко трохи да започне дискусията - хубаво нишови мишови сайтове ама аз правя на англ и честно ми е хикс какво правя със сайт за бели зъби на български освен да му сложа адсенс. С адсенс обаче ако изкарам 30 лв от нишов бг сайт (или поне това, което аз си мисля, че имаш предвид с 10-20 статии) честно от утре започвам да ги бълвам на конвейра.
 
От: Нишови Мишви сайтове

Е правилно си ме разбрал - с адсенс главно - чат пат някакви афф измислици + продажба на линкове и си готов мин. 30 лв на месец. Основното от адсенс .
За колегата ето ти екзакт мач свободен на 4400 търсения :
darvenikashti.com
 
От: Нишови Мишви сайтове

Аз основно за експеримент го направих...по добре на ЕН щото е по 10 дохода. Просто ми беше интересно дали е възможно за БГ. Еми оказа се да - просто зависи от нишата.
 
От: Нишови Мишви сайтове

Аааа, чеки ся то ако ще е с адсенс плюс някакви афф измислици, че и с продажба на линкове ми дойде много то 20-30 лв с продажба на линкове и от моя блог ги изкарвам месечно ако продавам линкове. Прав си, че ще проработи ама продължавам си на англ
 
От: Нишови Мишви сайтове

Е добре ся го гледах за миналия месец има направени 22 лв от адсенс и още не е на 1ва стр ами за основната дума.
 
От: Нишови Мишви сайтове

е, така казано звучи по-добре - 22 лв от адсенс, депресира ме мисълта да търся афилиейт на български, че и да продавам линкове
 
От: Нишови Мишви сайтове

Да, интересно..има доста фрии екзакт домейни по които има бая солидни бройки в търсенето.
Всичко зависи май до кога щв ни търпят sht-щ-то и sh-ш-то :) Доста спорен е и случая с "а" и "u" БГ xn....дрън/дрън домейните май развалят цялата схема :)
 
От: Нишови Мишви сайтове

Ами ше ъпдейтна как върви като стигна 1ва страница. Замисъла му е да изкарва 100лв на месец - нещо като мини проектче. С тия показатели би трябвало без проблем да ги прави ако е в топ 3. И мен не ми се занимава с линкове и афф.
 
От: Нишови Мишви сайтове

Пълни тъпотии, с тия кл.думи на кирилица, развиваш си 1 блог как трябва, да е качествен, само намираш думите екзакт мача и ги слагаш като titles на постовете > субмит в социалките, малко блог коментари от бг сайтове> страница 1 е гарантирана ако наистина е long tail и всичко откъм on page ви е exact match с keyworda.
 
От: Нишови Мишви сайтове

идеята не е лоша ... преди време тук имаше и линк за това как да се провери за кой ключови думи гугъл плаща най-добре ... ако се комбинират така нещата (добър домейн и добра ниша) какво лошо има в няколкото честно изкарани кинта ...
 
От: Нишови Мишви сайтове

пак я мислих тази идея - и ето най-новото което ми мина през главата ... пак так "мишви сайт" но дори не-подреден ... т.е. няколко статий, снимки и реклами, но всичко набързо и нарочно много много омесено ... с цел по-вече кликове ... ще го опитам това
 
От: Нишови Мишви сайтове

Е правилно си ме разбрал - с адсенс главно - чат пат някакви афф измислици + продажба на линкове и си готов мин. 30 лв на месец. Основното от адсенс .
За колегата ето ти екзакт мач свободен на 4400 търсения :
darvenikashti.com

Извинявам се,но ще ми поясни ли някой откъде ги извадихте тези 4400 търсения.GOOGLE adwords tool ли?
Виж файлът 1763

Това ми излиза като резултат като въведох екзакт кийуърда:)
 

Прикачени файлове

  • ScreenHunter_01 Jul. 10 00.54.jpg
    ScreenHunter_01 Jul. 10 00.54.jpg
    37.4 KB · Преглеждания: 32
От: Нишови Мишви сайтове

"дървени къщи"
 

Прикачени файлове

  • ScreenHunter_04 Jul. 10 01.11.jpg
    ScreenHunter_04 Jul. 10 01.11.jpg
    34.1 KB · Преглеждания: 21

Горе