Продава се: Нишов сайт

notanexpert

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте!

Продава се нишов (без плява от други топици) сайт на български език със среден трафик около 250 човека на ден.

Сайта е насочен към автомобилната ниша, основната аудитория я бях замислил да са хора, които се подготвят за курса, но се оказва, че малко по-възрастни хора влизат най-често в сайта - 25-34 годишните изграждат най-голямата част от потребителите. Следователно - хора с пари и вече управляващи (в общия случай) своите МПС-та.

Какво получавате:
  • Уебсайт с трафик 25 359 души за периода (01.01.2021г - 18.04.2021г.) - 3 месеца и 17 дена
  • 97% органичен трафик
  • Напълно фокусиран (нишов) трафик
  • Ясна аудитория, на която всеки средно кадърен маркетолог може да рекламира и продава всичко (от което биха се заинтересовали, но тъй като аудиторията е хомогенна, това става много по-лесно и евтино)
  • Instagram Account с 4236 последователя
  • Facebook страница с 552 харесвания и 568 последователя.
  • AdSense Account с натрупани $24.75*
  • Партньорски отношения с може би най-големия влогър в света на автомибилзма в България
  • Един сериозен крак във вратата при желание за работа с автошколи, сервизи, магазини и каквото и да е свързано с автомибилзма
  • Възможност за работа на дропшипинг основа
  • Възможност за създаване на брандирани продукти - 16.9% от посетителите за горепосочения период се връщат.
  • Уникален(нешаблонен) дизайн
  • Над 1500 публикации (скоро предстои да се увеличат с още около 200)
  • Уникално и добре структурирано съдържание
  • Над 400 000 импресии за последните 3 месеца - тоест, възможност при влагане на малко усилия да се увеличи трафика неимоверно.
  • Над хиляди ключови думи, на които сайта се позиционира в търсачката
  • Divi Lifetime лицензиран API код, който ще остане само за вас и ще можете да си направите още колкото искате сайтове с него(не продавам акаунта, но ще имате собствен API код, тоест, все едно си имате акаунт)

* От AdSense искат да се посочат данни за данъците, но това ще оставя на новия собственик да направи, за да си получава той всичките документи и пари.

Колко струва:
Цената, която се търси е около 4000лева.

Разумен човек съм, склонен съм и на коментар на цената.

Последно редактирано:

notanexpert

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Сайтът е много нишов, напиши малко от малко за какво става въпрос.
Нали това е идеята на създаването на нишов сайт. Всички (или поне повечето) от хората, които влизат в него да се интересуват от това, за което им говориш, за да можеш да им продаваш.

Но, добре, ще редактирам обявата.

Писал съм на другите :)

Горе