Новак съм и имам нужда от съвет

HauBeH

New Member
Здравейте! :) та искам да печеля пари от обикновен сайт, с въпросният гоогал адсенс.Нищо не разбирам от html мога да поредактирам малко template, за сега всичкия ми опит се крепи на една отвратителна програма която сигорно всички познавате WebPageMaker.Последния ми сайт е 11septemvri.hit.bg Направих го само за проба ;).Та въпроса ми е как да си намирам идей, който да държът потребителите ми онлайн, и да ги карат да се вращат??
 
От: Новак съм и имам нужда от съвет

Проучи кои са търсените неща в Гугъл от България - Клипове, гаджета, смешни истории, вицове - като ги отсееш които ти харесват - ще знаеш каква да е тематиката на сайта. Чети тук във форума, всеки ден има нов регистриран с абсолютно същият въпрос. Чети неуморно и ще разбереш ако не всичко то много. Пичовете тук са печени и винаги ще ти отговорят - но не питай неща за които е питано - просто почети ...:)
 
От: Новак съм и имам нужда от съвет

Здравей.Еми според мене за да караш хората да се връщат трябва постоянно да обновяваш саита си.Почти ежедневно.За друг начин не се сещам,освен ако нямаш някаква уникална идея за саит
 
От: Новак съм и имам нужда от съвет

Здрасти!
Може да използваш и хипноза , както вече си мисля че тайно правят админите на този форум за да ни задържат тука:)
 
От: От: Новак съм и имам нужда от съвет

Здрасти!
Може да използваш и хипноза , както вече си мисля че тайно правят админите на този форум за да ни задържат тука:)

Аз се чудя какво ми става напоследък
 
От: Новак съм и имам нужда от съвет

bestcockail.hit.bg това е новото ми проктче.Както се разбира е с template и изглежда доста по добре моля за критика? :)
 
От: Новак съм и имам нужда от съвет

bestcockail.hit.bg това е новото ми проктче.Както се разбира е с template и изглежда доста по добре моля за критика? :)


[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]404 - file not found[/FONT]
 
От: Новак съм и имам нужда от съвет

sorry забравил съм едно тире :( best-cocktail.hit.bg/
 
От: Новак съм и имам нужда от съвет

бараво
добре се е получило и добре си обработил темплейтчето.
искам да те фокусирам само на менюто.
Не е много видно не се забелязва, шрифта на бутонките е малак. Може да ги направиш с галавни букви но същия размер

РЕЦЕПТИ ЛЮБОПИТНО РЕЧНИК...
и само това 01 под всеки бутон не знам дали не може да се махне и бутоните да станат с по-малка височина
 
От: Новак съм и имам нужда от съвет

Измисли нещо нестандартно приятелю. Иначе просто преписваш някакъв content и после се чудиш защо другите сайтове които имат същия content имкат посещения а твоя не. А и не очаквай сам да можеш да свършиш всичко в един момент ще се наложи някой да ти помага.
това е от мен
 
От: Новак съм и имам нужда от съвет

Кажете от къде да намеря други платени реклами като на google, че ще чакам още поне седмица :|
 
От: Новак съм и имам нужда от съвет

Мне за предишния сайт ме получих съобщението си след седмица и половина.А колкото до посещенията показах го в форума на датата и го вкарах в няколко търсачки, само в гоогъл нещо не ми се получи работата, ще помоля някой от тук ако може да го вкара в гоогъл ще съм му много благодарен :)
 
От: Новак съм и имам нужда от съвет

Да ви се похваля одобриха ме и рекламите вече са на сайта ми ;)
 
От: Новак съм и имам нужда от съвет

Мне за предишния сайт ме получих съобщението си след седмица и половина.А колкото до посещенията показах го в форума на датата и го вкарах в няколко търсачки, само в гоогъл нещо не ми се получи работата, ще помоля някой от тук ако може да го вкара в гоогъл ще съм му много благодарен :)
Добави си сайта в подписа, размени линкове със сходни по твойта тема сайтове и субмитвай в директории, Г сам ще го индексира.
Успех
 
От: Новак съм и имам нужда от съвет

Айде митене да цъкните по един път :rolleyes::mrgreen::oops: best-cocktail .hit.bg
 
От: Новак съм и имам нужда от съвет

Значи първи ден 8 клика 0.99 цента
Втори ден 16 клика 1.33
Треди ден 9 клика 0.77 цента

Защо цената на клик пада така :| и това временно явление ли е :) или ще пада и още :(
 
От: Новак съм и имам нужда от съвет

Сега да те репортвам ли ? Кажи още един път на някого да ти цъкне на рекламките... А иначе дали ще пада цената... това само рекламодателите могат да го определят :)
 
От: Новак съм и имам нужда от съвет

@Sammy много си лош :)

него приемай навътре просто шега :D
 

Горе