Новата мода за реклама във фейсбук групите

mimzim

New Member
Много ми е интересно, при това ми се струва изключително нагло, да направиш някаква тъпа група във фейсбук, да набираш "почитатели", за да можеш после аджеба да скубиш хората за кинти..с цел реклама. И как пък не, ще си давам парите на някой, който освен, че не е положил никакви усилия, ами не изисква и никакъв труд да поддържаш тази група, освен да измислиш оригинално заглавие, за да я пълниш с хора. А наивни душица в нашата държавица бол. Пък пишман тарикати още повече.
 
От: Новата мода за реклама във фейсбук групите

Позакъснял си. Не е нова мода. Някой да ги кара на сила да влизат тея хора в групата? Не. Е?
 
От: Новата мода за реклама във фейсбук групите

Не мога да отрека нито моралната, нито етичната страна на въпроса... Но щом има търсене - има и предлагане.
 
От: Новата мода за реклама във фейсбук групите

Не е на сила, кой отрича? Даже ето един съвет. Който го прочете да ми приведе 100 лв по банковата сметка хахха майтап
Вместо да се дават пари за подобен род реклама, най - добре е сам да си направиш група. Като най - вървежни ще са тия със заглавие на нашумяла фолк песен, сентенция на древен философ или актуална световна тема, като "Да подкрепим жертвите в Япония"..."Не на високите цени на горивата" и прочие.
 
От: Новата мода за реклама във фейсбук групите

xaxaxa не, ама скоро се включих във форума...малко съм назад с темите
 
От: Новата мода за реклама във фейсбук групите

Първо не е толкова лесно да си направиш сам такава група, особено напоследък, второ това, че не изисква поддръжка, не е точно така, но и да е вярно, това не обезценява групата, и трето.. изначално и целия фейсбук като замисъл ми се стори безмислен, но в крайна сметка се оказа, че всяко нещо в него има определен смисъл и функция.. макар и на пръв поглед нещата да изглеждат малумни, в крайна сметка хората се занимават по цял ден вътре и всеки намира нещо за себе си. Не случайно и самият Фейсбук е оценен на 65 милиарда :) А относно кой си дава парите на тези групи, дават ги хора, които имат интерес. Ти явно нямаш интерес и няма логика да им даваш пари, но има други за които това е едно много добро решение сайтът им да достигне до повече хора.
 
От: Новата мода за реклама във фейсбук групите

Да, прав си. За всеки влак /група/ си има пътници.
 
От: Новата мода за реклама във фейсбук групите

Абе четох в един блог?
май на някой от форума, как става номера с тези групи...
слагат снимка и под нея вместо да пише присъедини се към групата пише натисни тук да видиш голи снимки на андрея
и после им слагат линковете за потвърждение примерно в квадратче синьо
и пише това е бот проверка, натисни на синьото квадратче ако си човек :)
И хоп вече си фен без да знаеш

п.п. мимз - ко смучиш?
 
От: Новата мода за реклама във фейсбук групите

Абе четох в един блог?
май на някой от форума, как става номера с тези групи...
слагат снимка и под нея вместо да пише присъедини се към групата пише натисни тук да видиш голи снимки на андрея
и после им слагат линковете за потвърждение примерно в квадратче синьо
и пише това е бот проверка, натисни на синьото квадратче ако си човек :)
И хоп вече си фен без да знаеш

п.п. мимз - ко смучиш?

Мда.. това сега е новата мода.. ама вече няколко страници напълнени с фенове по този начин изгърмяха.. като гледам са баннати от Фейсбук, та аз лично не се блазня и да го разучвам как точно става това.. Предполагам някой наш колега от форума ги прави тия системи с шаренкото, ако желае може да се включи в дискусията и да каже дали има баннати страници или на мен ми се привижда :)
 
От: Новата мода за реклама във фейсбук групите

ем нали ги предлагаха тука за продажба... пълня страници на ден по около 300 нови влизат...
те си знаят средно по колко спам да пратят и колко рибки ще клъвнат...
не знам ама мен за фейсбук страница никога не ме е блазнил ода дам пари,
немога да дам пари за нещо дето няма да е мое и могат да го резнат кога искат...
то и за домейните ми трябваше една година и повече да се примиря че няма да ми дадат фактура там нотариално заверено че е мое :)
 
От: Новата мода за реклама във фейсбук групите

то и за домейните ми трябваше една година и повече да се примиря че няма да ми дадат фактура там нотариално заверено че е мое :)

Аааа ако си вържеш гащите с .bg домейн - вечно твой ще е :D:D:D
 
От: Новата мода за реклама във фейсбук групите

amoun ако желаеш да видиш какво смуча, моля присъедини се към фейсбук група ми: http/facebook/kakvo_smuche_mimz :lol:
П.П...и покани след това всичките си приятели :D :)
 
Последно редактирано:
От: Новата мода за реклама във фейсбук групите

Точно толкова лесно се прави голяма страница, затова има и хиляди страници с над 250 000 фена :p
 
От: Новата мода за реклама във фейсбук групите

Нямате си на идея какви пари се правят с USA група таргетирана.
 
От: Новата мода за реклама във фейсбук групите

С таргетирана група от по 250К, 500К, милион дори почитатели -Да, съгласна съм. Но с групичка от по 3000 - 4000 събрани от кол и въже, да ми искат пари за реклама??? Е, не става
 
От: От: Новата мода за реклама във фейсбук групите

С таргетирана група от по 250К, 500К, милион дори почитатели -Да, съгласна съм. Но с групичка от по 3000 - 4000 събрани от кол и въже, да ми искат пари за реклама??? Е, не става
С USA група таргетирана от 4000 души се правят луди пари, не говоря за 250 к- 500к.. Все пак гледай - говорим за 4000 души, които се кефят на WEIGHT LOSS продукти - примерно../ това ти е 80/1 конверсия близо...
А пък за бг - простотия си е, но не всички правят групите с цел продажба - някои си нямат работа - пък после видят, че можело да се продава и искат да искарат некой лев хората....

Пък то винаги има спам, какво очаквате - всеки спами, нормално е - просто си потбирайте нещата.
 
Последно редактирано:
От: Новата мода за реклама във фейсбук групите

Като гледам и реклами на гугъл са почнали да слагат по страниците.
http://www.facebook.com/pages/Участниците-в-Танцувай-с-Мен-3-Неграмотни-Видео/153865171341781
(кликнете дирекно последното (зеленото) квадратче ;-)

45 396
души харесват това


готов за 200 лева някой оптимист да го пусне за продажба
или да пуска линкове за по 5 лева...
 
От: Новата мода за реклама във фейсбук групите

Ха най-новия начин за събирене на фенове в дадена група е като се обяви награда.
Например :
Created By
Калин Врачански
More Info
Спечели уникален подарък - Домашни колони THS-8003F Venge - ето как :
1. Станете фен на страницата http/facebook/kakvo_smuche_mimz като я отворите и изберете "Харесва Ми"
2. Поканете всичките си приятели на това събитие чрез "ПОКАНИ ГОСТИ" в ляво и вече участвате в томболата за наградата. ( за да се появи бутона трябва да сте дали "ще присъствам" )
Благодарим и успех.
Забележка: Трябва да сте поканили всички приятели към това събитие за да е записано участието ви както и да напишете "Записвам се". Победителят ще се избере на случаен принцип от всички записали се.

И баламите кликат ли кликат,даже се надяват да спечелят :)
То само като вдиш от кой е създадена поканата и ти става ясно, че е измама :)
 

Горе