>>> Нова Директория за сайтове <<<

ekm

Member
Здравейте,

Искам да ви представя новата Директория за сайтове

Може да добавяте сайтовете в повече от една категория (макс 3бр.) на самият сайт има страница с описани условия за публикуване.

За в бъдеще ще се прави Link Building и предполагам, че при следващ ПР ъпдайт той ще се повиши.

Успех на всички!
 
Последно редактирано:
От: >>> Нова Директория за сайтове <<<

Одобрени са всички добавени сайтове.
Ако имате впъроси или предложения за категории, може да ми пишете.
 
От: >>> Нова Директория за сайтове <<<

Благодарим Ви за изпратената информация. Тя ще бъде прегледана преди да бъде публикувана.
 
От: >>> Нова Директория за сайтове <<<

Готово, всички предложени сайтове са одобрени!
Също така, са добавени още категории.
 
От: >>> Нова Директория за сайтове <<<

Благодаря, и твоята директория е одобрена в моята. Успех и на теб!
 
От: >>> Нова Директория за сайтове <<<

abv-то да не са те нарочили, че веч половин час няма писмо :)

М/у другото - директорията ти наистина е добра! Личат си вече новите дизайни...ама и ти доста си се потрудил...

Добавих 1 сайт, нататък ще добавя още 6-7-8, че сега няма много време. Успех!
 
От: >>> Нова Директория за сайтове <<<

Супер, дизайна изглежда много свец какво казва bormanbg. Аз също събмитнах сайт.. и както винаги, прочетох описанието след като го събмитнах :)
В крайна сметка само описанието ми е по малко от 200-300 символа.. но е уникално, ако не друго.
Междо другото, къде мога да проверя уникалноста на текст ?

Поздрави,
 
От: >>> Нова Директория за сайтове <<<

Здравейте, :)

Благоадря много на всички за дабавените сайтове, почти всичко е одобрено, много се радвам, че харесвате сайта и пишете наистина уникални и дълги описания.

---
bormanbg каза:
abv-то да не са те нарочили, че веч половин час няма писмо

Относно абв, преди малко направих тестова регисраниция и писмото дойде до няколко минути 2-3 в абв пощата, нз при Вас защо се бави или не идва.
---
samba каза:
Междо другото, къде мога да проверя уникалноста на текст ?
Аз ползвам два начина, единия е от тук http://tool4o.com/twin4o/ - пускам 7 проверки и ако излезе 1-2 съвпадения значи е уникално някъде 50-60%, ако са повече от 2 проверявам и по другия начин - руска програма "Advego Plagiatus" (понякога не дава реални резултати).
Дължината (символите) може да ги мерите от тук http://tool4o.com/count4o/
---

Успех на всички!
 
От: >>> Нова Директория за сайтове <<<

Имам поне 6-7 сайта за които няма как да се напише 300 знака описание, освен ако не са пълни глупости, безсмислици и уникален за тая сметка пълнеж. Що не ги направите 1000?
 
От: >>> Нова Директория за сайтове <<<

Създадох тази директоректория с некомерсиална цел, главното направление на сайта е да има унилклано съдържание а ако това е спазено тръста на самият сайт ще е доста голям пред Г и това ще е от полза на всички добавени сайт/ове (връзки) в тази директория и така взаимно си помагаме за доброто класиране на сайтовете ни.

За дължината на описанията, предполагам когато правите сайтове добре проучвате всичко покрай темата му, тогава не виждам какъв е проблема да напишете едни уникални 2-3 изречения (300 знака) да опишат за какво е дадения сайт, нали?

В някои, много редки, сличаи има трудности да се напише напълно уникално описания и за това в условието пише: "Описанието да бъде уникално! (уникалност по-голяма от 60%)."

Ако имате още предложения, пишете ги, ще ги обсъдим!



----
EDIT:
@rombeca с това описание:
Сайт за биографии, ревюта и концерти на дет метъл групи. Снимки и клипове от концерти и информация за предстоящи събития. (И от къде да измисля още 100-200 знака? Да изтананикам някое парче? Сега станаха. Още? А да. Имам още 10 сайта на които също така няма да измисля над 300 знака описание. Това описание поне е ултра уникално.)
Е аз ли искаш да ти измисля още "100-200 знака" - сайта ти е неодобрен!
 
Последно редактирано:
От: >>> Нова Директория за сайтове <<<

Значи моите сайтове не стават за твоята директория.
И... би ли описал гугъл.ком с над 300 уникални знака без да пишеш глупости? Нещо като:
"Сайт за търсене на информация в интернет бла-бла 300 пъти"

И без това от тия хиляди директории полза никаква.
 
От: >>> Нова Директория за сайтове <<<

Значи моите сайтове не стават за твоята директория.
И... би ли описал гугъл.ком с над 300 уникални знака без да пишеш глупости? Нещо като:
"Сайт за търсене на информация в интернет бла-бла 300 пъти"

И без това от тия хиляди директории полза никаква.

Най-добрата и известна интернет търсачачка в света. Благодарение на Google.com ще успеете да намерите точно това което търсите. Не се лутайте из безбройните интернет сайтове, а намерете точно това от което се интересувате в Google.com. Елате в Google и получете достъп до безкрайното световно знание.

Ето ти едно за google.com тъкмо за 1 минута работа....
 
От: От: >>> Нова Директория за сайтове <<<

----
EDIT:
@bormanbg с това описание:

Е аз ли искаш да ти измисля още "100-200 знака" - сайта ти е неодобрен!

Сайта е мой не е на Борман, не храни човека че нещо си афектиран. Все ми е тая дали е одобрен. Твоя си е директорията, твои са правилата.

Изобщо... пустия му гугъл накара всички да разтягат едни и същи локуми като горното. Малко ми звучи като телевизионна реклама.
 
От: От: >>> Нова Директория за сайтове <<<

Сайта е мой не е на Борман, не храни човека че нещо си афектиран. Все ми е тая дали е одобрен. Твоя си е директорията, твои са правилата.

Изобщо... пустия му гугъл накара всички да разтягат едни и същи локуми като горното. Малко ми звучи като телевизионна реклама.

Моя грешка, объркал съм при копирането на ника.
---

Изобщо... пустия му гугъл накара всички да разтягат едни и същи локуми като горното. Малко ми звучи като телевизионна реклама.

Ами тогава, дай да правим сайтове с по 1 заглавие от 3 думи без "пълнеж"
 
От: >>> Нова Директория за сайтове <<<

Добавени са ощя няколко категории, ако не намирате подходящата, може да ми пишете. Добавете и вашият сайт от тук - Добави сайт
 
От: >>> Нова Директория за сайтове <<<

Готово, добавена е категорията за бойни спортове.
 
От: >>> Нова Директория за сайтове <<<

Успех!

P.S.:Имаш грешка в изписването на категорията строителни услуги
 

Горе