Нова Директория за статии

Brad

Active Member
За да оползотворя един мой субдомейн, който участваше в предното сео състезание, реших да го превърна в директория за статии.
Надявам се, че ще е полезно за оптимизаторите. Можете да добавяте на воля :)
 
От: Нова Директория за статии

Искам да добавя само преди да публикувате, да прочетете правилата. :)
Също не използвайте директорията за публикуване на "статия" от няма и 50 думи, само, за да си сложите линкчето!
Такива ще бъдат отхвърляни!
 
От: Нова Директория за статии

Държите ли на уникално съдържание. Пуснах една статия 350 думи, ама съм я пуснал в още няколко директории
 
От: Нова Директория за статии

Държите ли на уникално съдържание. Пуснах една статия 350 думи, ама съм я пуснал в още няколко директории
Държим. :)
Иначе няма смисъл нито за нас, нито за Вас. :)
 
От: Нова Директория за статии

Според мен и за теб ще има по-добър ефект, ако е уникална в различните директории.
 
От: Нова Директория за статии

Тези дни пуснах още една директория за статии или по-скоро блог за статии, след като търкалях толкова време един домейн - PR1, но скоро и това ще се промени. Предстои да стане и dofollow.
Разликата от останалите директории на WP - статията излиза на лицето на сайта и линковете се виждат, а не просто резюме или заглавие. Няма категории и всичко е в кюпа!
 
От: Нова Директория за статии

Може да сложиш и възможност за споделяне в социалните мрежи. Аз почти винаги го правя, а това са фрии беклинкове за твоя сайт.
 
От: Нова Директория за статии

Може да сложиш и възможност за споделяне в социалните мрежи. Аз почти винаги го правя, а това са фрии беклинкове за твоя сайт.

Мерси за съвета. И това ще стане скоро.
 
От: Нова Директория за статии

Също добавих статия и чака одобрение. :)
 
От: Нова Директория за статии

Правилата вече ще се спазват стриктно. Няма да се стимулира мързела, спама и несериозното отношение.
Приемам всякакви съвети за развитието на директорията.

Скоро ще пусна и още една...
 
От: Нова Директория за статии

Въведох ново правила за публикуване на статии в ipotpal.webpossessor.com, което дава право на редовните и коректни автори (имащи поне 10 одобрени материала) да публикуват директно, без да има нужда статиите им да минават през одобрение...
Дано не е грешка от моя страна и да няма злоупотреби :)
Ако пропусня някого, моля да ми пише лс.
 
От: Нова Директория за статии

Ще се радвам да споделите, колко изходящи линка е нормално да има в една статия, която се добавя в артикъл директория?
В момента повечето директории разрешават между 2 и 3 линка, но след като се замисля, не виждам смисъл от повече от 1 изходящ линк в статия.
 
От: Нова Директория за статии

... не виждам смисъл от повече от 1 изходящ линк в статия.

Точно така и трябва според мен. Нямам все още директория за статии, но според мен един линк е напълно достатъчен.
 
От: Нова Директория за статии

И аз пуснах една........
 
От: Нова Директория за статии

Точно така и трябва според мен. Нямам все още директория за статии, но според мен един линк е напълно достатъчен.

Може би скоро ще променя правилата и ще давам възможност само по 1 линк в статия. Така може би ще се получи по-качествена директория....
 
От: Нова Директория за статии

От днес статии с повече от 1 изходящ линк няма да се публикуват. Сами изберете 1 дума, за да не избирам аз вместо вас :)
 

Горе