Нова Уебмастереска среща

От: Нова Уебмастереска среща

е вие 1 час среща ли имахте.......:)
 
От: Нова Уебмастереска среща

е вие 1 час среща ли имахте.......:)
Срещата гъмжеше от хора, не можахме да се разминем, добре, че в отсрещното заведение имаха малко свободни столове и маси, че ни дадоха, че ние 3мата души дето бяхме, нямаше да можем да се съберем..

:lol:

3ма, ама си напраихме кефа, така, че съжелявам за загубилите :D
 
От: Нова Уебмастереска среща

Даже и обменихме материал с някакви Англичанки. Жалко, че след моите обяснения за малко не ги прегазиха на булеварда. Горките бяха много зле (умствено, в тялото и лицето бяха добре).
 
От: Нова Уебмастереска среща

Даже и обменихме материал с някакви Англичанки. Жалко, че след моите обяснения за малко не ги прегазиха на булеварда. Горките бяха много зле (умствено, в тялото и лицето бяха добре).
Най-лошото, знаеш ли кое щеше да бъде, ако ги бяха блъснали, после човек, ти щеше да си виновен, защото не им каза, че има подлез хахахаха (joke) :lol:

Иначе браво на Англичанките, ловки са, и бързо преминаха покрай няколко коли и автобуси, но всичко е ОК, живи и здрави са, дано не се загубят само някъде :lol:
 
От: Нова Уебмастереска среща

Аз минах покрай Даяната, обаче реших да не влизам. Когато минах беше само едно момче седнало в градината с някакъв син лаптоп. После като минах да се прибирам 5 минути по късно бяхте двама. Очаквах повече хора да бъдете да се запознаем, ама за двама човека нямаше смисъл да влизам.
 
От: Нова Уебмастереска среща

Аз можеше да дойда, но съм на морето в момента. Другия път може би, само че да се съберат повечко хора.
 
От: Нова Уебмастереска среща

Тъй като сме учтиви, чакаме колегите от София да ни поканят на кръчма при тях на гости да отидем с една бурна вечер в някоя кръчма (аз съм дърт вече за дискотеки) и преспиване в някой хотел. Сутринта кафе и пак някое и друго събиране (да се вземе някъде по голямо помещение и да си обсъждаме простотиите вътре) и газ обратно към Пловдив.
 

Горе