Нова ХИТ програма VastGate.com

Re: От: От: От: Нова ХИТ програма VastGate.com

сайт, работещт и който плаща , и да приема импресии от цял свят ??
Няма такъв сайт. Каква ще им е изгодата? Който иска да му плащат на импресии, да направи качествен сайт на английски, да го развие и да си докара трафик. След това се свързва с TribalFusion и получава добра оферта.
 
От: Нова ХИТ програма VastGate.com

Сайтът е СКАМ!Патил съм си от него.

Защо казваш, че е скам?
И какво си патил какво е станало та говориш така ?
 
От: Нова ХИТ програма VastGate.com

батета аз използвам реклама на импресии но през адсенс съм си избрал много таргтед сайт за моята ниша и давам по 30 тина цента иначе става неизбиваемо за реклама на продукти

ако имате хубав много таргетед сайт рекламодателитер ще ви намерят и ше ви търсят да рекламират директно при вас което при адсенса е само на импресии
 
От: Нова ХИТ програма VastGate.com

Защо го остави?Незнам тук чувам че спирали акаунти нз си какво ала бала.
Глупости са това.
Дръжте банерите си и парите се трупат и ще ви платят.
 
От: Нова ХИТ програма VastGate.com

Дай някво доказателство щом са ти платили?
 
От: Нова ХИТ програма VastGate.com

Хахахахахахахахахахаха
Пиши името на сайта в гоогле.бг
Нали има опция преведи страницата.Само гледай колко народ в много форуми пишат че са доволни и си вземат парите.Стига сте са оплаквали и мранкали и задавали досадни въпроси.Ако не ви харесва програмата не се регвайте и тва е.
 
От: Нова ХИТ програма VastGate.com

Е излагаш се като я махаш тази програма.Нямам думи.
 
От: От: Нова ХИТ програма VastGate.com

Не мога да го снимам имам проблеми с устроиството за качване.
Пък няма смисал да лъжа тук няма реферали нито от нещо, което да се облагодетелствам аз лично като пускам тая тема.
Пуснах я някой ако иска да пробва и да спечели.

влизаш си в пеипал акаунта където е е плащането от васт геит натискаш принт скриин на клавиатурата отварявш пеинт и пеистваш вътре маскираш другот инфо и си готов не можах да намеря доказателство че плащат в г но открих доста писания че са скам включително от хора с висок реитинг гпф бг

само се замисли дали сайта на компания която смята да плати между $40 000 и $ 9000 на показващите реклама за месец май ще им изглежда така сайта ? И ПРИ ТОВА ОТ ДВЕ ГОДИНИ В БИЗНЕСА а читав дизаин е $300

Statistic - overall 169319009
Ads on pages of publishers 18346717
 
От: Нова ХИТ програма VastGate.com

бате и на адсенсе не им е добър дизайна но ... те са си по така големи..
 

Горе