Нова директория

a4kata

Member
Отдавна ми беше мерак да си направя 1 сайт и вече е готов. Който иска може да си добави сайта, не обичам изкуствения контент. Линкът е в подписа ми, одобрявам до 24 часа.:)
 
От: Нова директория

Като го отварям ми изписва това съобщение:

The site ahead contains harmful programs
Attackers on bg-best.info might attempt to trick you into installing programs that harm your browsing experience (for example, by changing your homepage or showing extra ads on sites that you visit).
 
От: Нова директория

Бях сложил реклами на bidvertiser и няколко дена отсъствах. Сега ги махнах отваря ли се добре сайта ?
 
От: Нова директория

Бях сложил реклами на bidvertiser и няколко дена отсъствах. Сега ги махнах отваря ли се добре сайта ?

На хоризонта се задава сайт с опасни програми

Извършителите на атаки срещу bg-best.info може да опитат да ви подведат да инсталирате програми, които вредят на практическата ви работа при сърфиране (например като променят началната ви страница или показват допълнителни реклами в посещаваните от вас сайтове).
Хром `
 
От: Нова директория

Сега вече трябва да е добре, като цяло директорииката бързо се разраства субмитват по 10-15 url-а на ден. Само че повечето са индийци, някой има ли представа по колко се печели от индийски трафик през адсенсе например ?
 

Горе