Нова опит за измама - epay.bg

scorebg

Active Member
Здравейте,
Сигурно много често се получавали от "онези" писма в който сте подканени да актуализирате информацията си за paypal и skrill, но днес за за първи път получих и писмо за epay... СКАМ е внимайте !

ep_logo.png



Здравейте
.

Забелязахме някаква необичайна дейност в профила Ви. Действието ви е необходимо, за да се уверите, че никой друг не използва профила ви.

моля, проверете профила си и актуализирайте информацията си, за да възстановите профила си

С Най-Добри Пожелания
ePay.bg
 
И аз преди време получих подобно писмо и писах на ePay. Благодариха ми за това, че съм ги информирал и че ще проучат ситуацията.
 
И аз получих същия емейл, просто е СКАМ, игнорирайте тотално.
Ясно, че скам, но аз лично не съм свикнал да ме тормозят и за бг платежна система.. Въпроса е дали имат база данни с регистрациите или изпращат на който му падне :)
И аз преди време получих подобно писмо и писах на ePay. Благодариха ми за това, че съм ги информирал и че ще проучат ситуацията.
Аз съм писал и на paypal и на skrill и на регистранта на домейна от който изпратен. Формален отговор, иначе са много любезни и в крайна сметка хората не са виновни, че някой за го хакнали :)
 

Горе