Нова рекламна мрежа - Reclamebg.com

От: Нова рекламна мрежа - Reclamebg.com

обясни каква ползата от пакетите като всички са на 5 стинки :)
 
От: Нова рекламна мрежа - Reclamebg.com

И кои са сайтовете е тази рекламна мрежа ?
Не е описано нищо, сложи повече информация!
 
От: Нова рекламна мрежа - Reclamebg.com

Има опция да ги видите....
Ще се радваме ако се включите и вие ;)
Нова е рекламната мрежа и ще се радваме на всяка помощ от ваша страна.
Излишните коментари моля спестете ги, ако имате съвети ще ви излушаме :)
 
От: Нова рекламна мрежа - Reclamebg.com

Неделя "почивен ден" това ми хареса. Тогава и интернет ли затваря :)
 
От: Нова рекламна мрежа - Reclamebg.com

Ще се регистрирам, да знаеш, ама ето ти препоръка - направи списъка публичен (никой няма да ти се разсърди, че сайтовете са малко или не много популярни - нали мрежата е нова). Щото надали има много търпеливи като мен...
 
От: Нова рекламна мрежа - Reclamebg.com

Втора препоръка: Изясни какъв бизнес ще правиш - Не може да си напълно анонимен, а да искаш лични данни (трите имена са лични данни). Аз примерно съм фирма, искам примерно фактура, какво правим? Щом ще разменяме пари трябва да има някаква форма на легалност.
 
От: Нова рекламна мрежа - Reclamebg.com

В такъв случай не се обиждай, ще почакам и аз няколко дни.
(Все още имам интерес.... някакъв)
 
От: Нова рекламна мрежа - Reclamebg.com

За какви рекламАтори говорим, не разбрах! Ко е туй нещо, дето мяза на нещо?


Правите ли разлика между РЕКЛАМАТОР И РЕКЛАМОДАТЕЛ!

Две коренно различни думи чисто семантично и чисто синтактично различие!
 
От: Нова рекламна мрежа - Reclamebg.com

На какъв принцип е рекламата, нещо като garga.biz ли? Това трябва да се оправи във формата за контакт, така изглежда глупаво "Пишете на латиница. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!". Има и някои правописни грешки, например "в вашия профил" и като цяло ми се вижда малко информацията за самата работа на системата. По принцип трябва да има повече инфо, преди регистрацията.
 
От: Нова рекламна мрежа - Reclamebg.com

Меракът е голяма работа. Обаче не се правят така нещата. За да правиш истински бизнес първо трябва да се легитимираш - Фирма ХХХХ ООД, ЕИК, адрес и т.н. Ще си попълня трите имена, ЕГН и адрес, след като се легитимирате по някакъв подобен начин - например Вашите три имена и ЕГН и след като предоставите удостоверение за регистрация в КЗЛД. Даже Гугъл не ми е искал ЕГН-то.
Доста несериозна работа изглежда това. Според мен спрете си сайта и се подгответе малко по-добре. Тогава стартирайте отново, че в този си вид сте живо пиле за оскубеане.
 

Горе