Нова affiliate програма, която мисля че ще е доста добра.

SparX

Member
От 2 месеца и малко се опитвам да направа пари с affiliate promoting на продукти от ClickBank.com и съм много доволен вече си направих няколко продажби и съм много ентусиазиран от този факт дори мисля да пренасоча цялото си внимание директно там.

Та да си дойда на думата покрай affiliate програмите на ClickBank.com попаднах на една която сега стартира и ми изглежда изключително интересна и потенциално добра. Става дума за Affiliate Classroom 2 - http://www.aceducates.com/go.php?a=2651 (моят афилиейт линк). На кратко ще разясня става дума за компания която се занимава от години с изграждане на онлайн бизнеси и те предлагат цялостна система за това как да изградите своят печеливш онлайн бизнес. Те предлагат нещо като обучителен курс, интерактивен при това със преминаване на отделни подкурсове и достигане на различни нива в обучението, предлагат ви избиране на ниша и продукт който д апромотирате , изграждане на страницата ви по най-печелившия начин който те са тествали.

Това което ме впечатли в тяхната програма е че виждам как са влижили огромна сума пари в продукта който предлагат. Страниците им видеотата им са перфектно издържани, професионални.

Те са едни от малкото които на драго сърце $30 000 от печалбите си да даряват за благотворителна цел.

Стимулират невероятно своите affiliate партньори освен печалбите които ще имат от промотирането на продуктите им (все още неизвестни на 11 август стартира официялно програмата) те предлагат мега яки награди.

Пуснаха състезание за афилейт членовете си в което до края на август спрямо това кой е докарал най много leeds като първа награда дават 2010 чисто нов Chevrolet Camaro , като втора - Go Cart-ове, тета награда и други - 50" плазми , лаптопи, иподи и т.н. Афилиейт частта на страницата им предлага сума рекламни материали, банери , текстове, промоционални емайли и много други.

Другото което ми хареса много в Affiliate Classroom 2 - http://www.aceducates.com/go.php?a=2651 (моят афилиейт линк) е че имат 2 начина на плащане, Check (чек) и PayPal до сега не бях срещал афилиейт програма която да поддържа и PayPal и тъй като имам активен PayPal адрес с който търгувам през Ebay често тов ами е мното удобно.

Не знам за вас но първо продукта им ми се струва че ще стартира страхотно на 11ти август, после простата логика ми подсказва че с влагането на толкова много пари не може да не е добра програмата и ще има много продажби.

Ако сте заинтересувани от добри affiliate програми и печеленето на пари от интернет от този род дейност разгледайте Affiliate Classroom 2 - http://www.aceducates.com/go.php?a=2651 (моят афилиейт линк), ако не през моя линк, който давам защото се опитвам да докопам някоя от по-малките награди които дават (Archos 5 160 GB Internet Media Tablet) то все пак обърнете внимание на програмата според мен няма да сбъркате с нея.
 
От: Нова affiliate програма, която мисля че ще е доста добра.

Не може ли поне да кажеш що за продукти предлагат?
 
От: Нова affiliate програма, която мисля че ще е доста добра.

Предлагат обучение как да изградиш успешен онлайн бизнес, като ти дават много безплатни средства за изграждане на страници, банери, реклама, и мн.др.

Те те поемат за ръчичка и те научават как да правиш всичко, абе считай го като един вид колеж по изграждане на онлайн бизнес.

Ще ти помогнат да направиш сайт, дори да ти напишат статиите, които да привличат клиентите, емайл маркетинг, готови темплейти за страници.

С две думи продукта който предлагат е обучение по изграждане на успешен онлайн бизнес.
 
От: Нова affiliate програма, която мисля че ще е доста добра.

More Niche имат също програми за обучение на афилиейт маркетьори и, както посочената тук система, предлагат разплащане с PayPal. Поне сега ще знаеш повече от една програма, която се разплаща по този начин :)
 
От: Нова affiliate програма, която мисля че ще е доста добра.

PayPal плащанията не са най-важното, заради което обръщам внимание на тази програма. По скоро самото внимание и обвързаност със всеки един клиент и неговото обучение в афилиейт маркетинга и изграждането на негов собствен онлайн бизнес. Освен това изграждането на страницата + създаването на съдържанието и начините на промотиране на сайта, избирането на ниша и продукт, избор на ключовите думи всичко е застъпено в тази програма Affiliate Classroom.

Най-важното програмата им няма за цел да ви предложи някои точно определени продукти, които само може да рекламирате.
Тази програма не е просто да ти пратят един темплейт за сайт, който е супер постен и общо взето е груба версия, на това което трябва да изглежда за да продава крайният ви сайт, не е просто да ви дадат да си изберете между 5-10-20 или повече продукти които да рекламирате и после никакви идеи как да промотирате сайта си, че да направите продажби.

Програмата е толкова обещаваща според мен просто, защото няма ограниченията на други подобни програми , има различни пътища по които да тръгнеш и да се научиш как да печелиш пари. Имат различни стратегии от това ти сам да промотираш собствен продукт или да предлагаш чужди продукти.

И предлагат One on One обучение което ще рече, че ще има човек (експерт на програмта) който ще ти помага в процеса на обучение със всичко каквото ти потрябва. Програмата имат над 50 обучителни видеота, уебинари с реализирали се вече маркетъри, допълнители бонуси и стимули за успех и т.н.

Разглеждал съм доста подобни такива програми включително и на More Niche, но нито една от тях не е предлагала като пакет включено всичко това.

Нещото от което ще зависи много успешността на Affiliate Classroom ще бъде цената на програмата която ще се разбере на 11ти август, което очаквам доста запалено.
 
Последно редактирано:
От: Нова affiliate програма, която мисля че ще е доста добра.

Подобни програми има под път и над път вече. Предлагат обучение, бонуси, стимули и какво ли още не, за да ви задържат. В нишите на продуктите им конкуренцията е огромна, а потенциалните купувачи малко и недоверчиви.
Защо ли не се учудвам, че дори хора, които разбират от SEO, а сайтовете им са добри и с оригинално съдържание, нямат продажби...
 
От: Нова affiliate програма, която мисля че ще е доста добра.

Като гледам сайта им какъв е грозен, на хубави неща ще те научат(поне така си мисля):mrgreen:

И къде са им продуктите или е само обучение?
 
От: Нова affiliate програма, която мисля че ще е доста добра.

Подобни програми има под път и над път вече. Предлагат обучение, бонуси, стимули и какво ли още не, за да ви задържат. В нишите на продуктите им конкуренцията е огромна, а потенциалните купувачи малко и недоверчиви.
Защо ли не се учудвам, че дори хора, които разбират от SEO, а сайтовете им са добри и с оригинално съдържание, нямат продажби...

Не си ме разбрал правилно. Те НЕ предлагат определен ПРОДУКТ в която и да е ниша.
Те предлагат ЗНАНИЕТО как да изградиш онлайн бизнес, от който да печелиш без да се обвързваш с техни или нечии други продукти.

Подобни програми може да има бол ама точно такава няма, която като съвкупност да изглежда толкова обещаваща и интересна.

Като гледам сайта им какъв е грозен, на хубави неща ще те научат(поне така си мисля)

И къде са им продуктите или е само обучение?

Как ще е грозен бе gangster :) просто няма нужда да ти правят някакъв мега комплексен пълен с готини флашове сайт. Те трябва да направят просто страница която да е семпла, но да кара читателя да иска да се зачете и заинтересува повече.

При мен лично номера им сработи много добре :) иначе подобни такива програми ги подминавам като стой и гледай но точно тази ме накара да се позагледам и позачета повечко.
 
От: От: Нова affiliate програма, която мисля че ще е доста добра.

Не си ме разбрал правилно. Те НЕ предлагат определен ПРОДУКТ в която и да е ниша.
Те предлагат ЗНАНИЕТО как да изградиш онлайн бизнес, от който да печелиш без да се обвързваш с техни или нечии други продукти.

Подобни програми може да има бол ама точно такава няма, която като съвкупност да изглежда толкова обещаваща и интересна

Blah,Blah,Blah... tell me something I don't know.
 
От: От: От: Нова affiliate програма, която мисля че ще е доста добра.

Blah,Blah,Blah... tell me something I don't know.

This resembles something that you "think you know" but in fact is something rather different and unique Harkon. You just need to delve into it deeper to see the meaning of the system. :)

ПС: Това започва да заприличва на час по английски вместо на дискусия относно системата която обсъждам тук.

Наистина Harkon ако оставиш настрана скептицизма си и се позачетеш повечко мисля ще си промениш мнението.
 
От: Нова affiliate програма, която мисля че ще е доста добра.

Изгледах видеото на сайта им и не ми вдъхна доверие. Не можеш да имаш доверие на някого твърдящ, че е превърнал хора в милионери с "афилиейт бизнес".
"Our students are making millions now" -хахахахаха.
 
От: Нова affiliate програма, която мисля че ще е доста добра.

Изгледах видеото на сайта им и не ми вдъхна доверие. Не можеш да имаш доверие на някого твърдящ, че е превърнал хора в милионери с "афилиейт бизнес".
"Our students are making millions now" -хахахахаха.

Защо мислиш, че е напълно невъзможно за няколко години някои да стане милионер от афилиейт бизнес? От какви ли не на пръв поглед тъпи идеи хора са ставали милионери защо да не може от афилиейт бизнес?

Вярно това им твърдение може да е пресилено, но ако не милионери то няколко хиляди на месец да можеш да се научиш да си докарваш ще е повече от прекрасно нали ? :)
 
От: От: Нова affiliate програма, която мисля че ще е доста добра.

Не си ме разбрал правилно. Те НЕ предлагат определен ПРОДУКТ в която и да е ниша.
Те предлагат ЗНАНИЕТО как да изградиш онлайн бизнес, от който да печелиш без да се обвързваш с техни или нечии други продукти.

Подобни програми може да има бол ама точно такава няма, която като съвкупност да изглежда толкова обещаваща и интересна.



Как ще е грозен бе gangster :) просто няма нужда да ти правят някакъв мега комплексен пълен с готини флашове сайт. Те трябва да направят просто страница която да е семпла, но да кара читателя да иска да се зачете и заинтересува повече.

При мен лично номера им сработи много добре :) иначе подобни такива програми ги подминавам като стой и гледай но точно тази ме накара да се позагледам и позачета повечко.

На мен ми е грозен пък не знам.:) То не е казано, че трябва да е с флашове или да е някакво велико дизайнерско изпълнение ама с този дизайн ми прилича на СКАМ с извинение. Щом ще ме учат на онлайн маркетинг първото нещо което трябва да направят е поне собствения си сайт да направят да изглежда добре и да отговаря на критериите на онлайн маркетинга. Да личи че са професионалисти.

То все едно да отидеш да се запишеш на шофьорски курс при инструктор дето кара като вчера взел книжка:)

И като видя на всякъде да се афишират некви суми $20 000 или $1 Million и цъкам хикса.:)
 
От: От: Нова affiliate програма, която мисля че ще е доста добра.

Защо мислиш, че е напълно невъзможно за няколко години някои да стане милионер от афилиейт бизнес? От какви ли не на пръв поглед тъпи идеи хора са ставали милионери защо да не може от афилиейт бизнес?

Вярно това им твърдение може да е пресилено, но ако не милионери то няколко хиляди на месец да можеш да се научиш да си докарваш ще е повече от прекрасно нали ? :)
Какви няколко години? Те казват fast и говорят за милиони, не за хиляди.
От хора, които не са печелили добре от дадено начинание, не жалая да ми казват как се изкарват пари. Рекламните видеа си ги гледай ти. Ако не стават да те научат да изкараш някои долар, то поне за Английския език са полезни. Тук спор няма.
Иначе с тия линкове може да залепиш 5-6 долара към 2651.
 
От: Нова affiliate програма, която мисля че ще е доста добра.

Добре гопода песимисти отговорете ми на следните въпроси и ще се съглася с вас.

Коя друга афилиейт програма за обучение как да печелиш пари от интернет чрез афилиейт маркетинг предлага награди за над $100 000 на своите афилиейти да не говорим ~$30 000 за благотворителност, и още няколко десетки хиляди за реклама и т.н.?

Кой заблуден мозък би вложил толкова пари в "СКАМ" продукт, който не върши никаква работа и не струва нищо?
Кой би вложил толкова пари в итнерактивен обучителен продукт който изисква взаимовръзка между клиент и създател?
При положение че не предлагат еднократно продаваем продукт за който после който купи да се оправя сам а говорим за продукт който изисква тяхното постоянно внимание и съпорт и помощ към клиентите си в продължение на дълъг период от време, кой би си причинил такова финансово сепуко?

ПС: от линковете които съм дал не печеля пари понеже продукта не е пуснат в продажба!!! единсвено ако събера 300 leeds ще спечеля един плейър.
 
Последно редактирано:
От: Нова affiliate програма, която мисля че ще е доста добра.

Всички affiliate програми предлагат все по-изгодни условия, за да привлекат и задържат хора. Готови са и да лъжат само и само да постигнат някакъв успех. Опитват се да заблуждават, че парите се изкарват лесно и си играят с лековерни хора. Не е важно дали предлагат награда от $100 000, а дали имате някакъв шанс да спечелите каквато и да е награда или получите комисиона от тях. И тотото предлага милиони. Само трябва да играете много- няколко живота и често.
Нека да пишат тези, които имат добри печалби от affiliate програми (в случай, че има такива в Предприемач), а не да се изказват неподготвени фантасти върху непроверени нови програми.
Гледай си перфектно направените с рекламна цел комерсиални видео презентации на несъществуващи милионери сам.
 
От: От: Нова affiliate програма, която мисля че ще е доста добра.

Всички affiliate програми предлагат все по-изгодни условия, за да привлекат и задържат хора. Готови са и да лъжат само и само да постигнат някакъв успех. Опитват се да заблуждават, че парите се изкарват лесно и си играят с лековерни хора. Не е важно дали предлагат награда от $100 000, а дали имате някакъв шанс да спечелите каквато и да е награда или получите комисиона от тях. И тотото предлага милиони. Само трябва да играете много- няколко живота и често.
Нека да пишат тези, които имат добри печалби от affiliate програми (в случай, че има такива в Предприемач), а не да се изказват неподготвени фантасти върху непроверени нови програми.
Гледай си перфектно направените с рекламна цел комерсиални видео презентации на несъществуващи милионери сам.

Така и не ми отговори конкретно на въпросите, а заобиколно се изплъзваш с изрази от сорта "много предлагат изгодни условия", ама кой предлага такива за продукт обучение, който не е еднодневка и за да си задържат парите и клиентите трябва им предложат нещо което работи?

Относно това за печалбите от афилиейт програми това че тук във форума може да няма успели такива съвсем не е критерий за успешността на афилиейт маркетинга като цяло нали го разбираш това Harkon?
 
От: От: От: Нова affiliate програма, която мисля че ще е доста добра.

Така и не ми отговори конкретно на въпросите, а заобиколно се изплъзваш с изрази от сорта "много предлагат изгодни условия", ама кой предлага такива за продукт обучение, който не е еднодневка и за да си задържат парите и клиентите трябва им предложат нещо което работи?

Относно това за печалбите от афилиейт програми това че тук във форума може да няма успели такива съвсем не е критерий за успешността на афилиейт маркетинга като цяло нали го разбираш това Harkon?
Не е нужно да ти отговарям конкретно на въпросите. Не желая да навлизам в подробности за това коя програма какви условия предлага. Това не ме интересува.
За мен е факт,че малко хора печелят от тях и никой от тези, които печели не се е похвалил с крупни суми, а тук доста хора се занимават с афилиейт и ти едва ли си най-запознатия сред тях.
 
От: Нова affiliate програма, която мисля че ще е доста добра.

Ами там е работата, че точно това е важното за тази афилиейт програма, а именно това какво предлага и сравнението и с други подобни програми.

Аз лично се итнересувам от такива програми от 2 месеца и за 2 месеца упорито търсене не съм намерил по-добра и по-обещаваща програма. Преувеличаването в този бранш ми е ясно, че е тенденция, но въпреки това не мисля, че е без никакво покритие, може да не са направили никой милионер, но мога да се обзаложа, че са направили доста хора да печелят прилични суми от тази дейност.

И пак относно това кой колко е спечелил тук. Това не е критерий, че примерно ние не сме успели да направим някакви по-сериозни суми от афилиейт маркетинг. Важно е че има хора по света които правят хиляди от това в което съм 100% сигурен. Има къде къде по големи светила и гуру-та в областта на афилиейт маркетинга отколкото има в този форум или в България като цяло.
 
От: Нова affiliate програма, която мисля че ще е доста добра.

Важно е че има хора по света които правят хиляди от това в което съм 100% сигурен. Има къде къде по големи светила и гуру-та в областта на афилиейт маркетинга отколкото има в този форум или в България като цяло.
Да, но това не си ти! Затова по-добре замълчи, вместо да даваш съвети на другите.
 

Горе