Нова Affiliate програма на parfumite.info

radki

Active Member
Affiliate програмата прекратява

Програмата вече не работи.
 
Последно редактирано:
От: Нова Affiliate програма на parfumite.info

Айде и аз да заявя една регистрация (ако съм от първите, да почна от 2-ро ниво), пък да видим как ще върви :)
 
От: Нова Affiliate програма на parfumite.info

Здравейте, бих искал и аз да се регистрирам за афф програмата!
 
От: Нова Affiliate програма на parfumite.info

Първите 3 места са вече запазени, остават стандартните регистрации от 1-во ниво.
 
От: Нова Affiliate програма на parfumite.info

Все още има свободни места за 1-во ниво, което ще остане първо до края на месец Март, когато ще стане 2-ро, а 1-во ще започва от 12% и ще трябва да натрупате поръчки поне за 250лв за да минете към следващото.

След като се натрупат малко повечко поръчки и изплатени комисиони ще помоля колегите които участват да оставят впечатления от партньорството.
 
От: Нова Affiliate програма на parfumite.info

Ей сега се регнах , има ли разнообразни банери с които мога да рекламирам в сайта си ? Статистиката колко често се обновява ?
 
От: Нова Affiliate програма на parfumite.info

Банери се подготвят, статистиката е директна тоест някой прави поръчка на вас ви се отчита в момента когато поръчката се изпрати.
 
От: Нова Affiliate програма на parfumite.info

В момента видях само 2 банера , но единия прилегна идеално в сайта ми :) Ще се радвам да ни информирате в темата когато има по голямо разнообразие за да ги сменям от време на време. Успех!
 
От: Нова Affiliate програма на parfumite.info

3 са банерите 120х600 / 300х250 / 728х90
Под различни имате предвид различен дизайн или други резолюции за да знам с кое да се захвана.
Поздрави.
 
От: Нова Affiliate програма на parfumite.info

прати и на мен едно лично
 
От: Нова Affiliate програма на parfumite.info

А ще има ли статистика , колко клика е имал банера или само продажби ? Доста постна статистика...
 
От: Нова Affiliate програма на parfumite.info

Здравейте!
Искам и аз да се регистрирам за афф програмата.
 
От: Нова Affiliate програма на parfumite.info

Здравейте, към момента статистика мога да давам от аналитика (знам, че е неподходящо, но към момента това е положението) защото модулът който ползвам не предлага много възможности, но съм предвидил в плановете за по-нататък да инвестирам и в това. Ако някой може да вгради към съществуващия модул подобна функция бих си платил удоволствието.

На другите въпроси.

Всеки може да се регистрира няма ограничения, но за предпочитане сайтовете да са с подобна тематика защото конверсията така ще е по-добра.

Следващите 11 реферала са със стартов процент 15%, а след това ще добавя ново - 1 НИВО което ще стартира от 12%.

Ако има други въпроси ще отговарям.
 
Последно редактирано:
От: Нова Affiliate програма на parfumite.info

Може ли малко инфо какъв модул и система използваш? Когато имам повече време, може да вградим някаква проста статистика. Също така - при поръчка комисионната на партньора автоматично ли се отчита и се вижда в профила му, или трябва ръчно да се добавя от теб?
 
От: Нова Affiliate програма на parfumite.info

А ще има ли статистика , колко клика е имал банера или само продажби ? Доста постна статистика...
Аз лично си правя линковете през bitly.com и си гледам кликовете с графики и локация :)
 

Горе