Нова CPALead програма

От: Нова CPALead програма

Сайтът им е твърде непрофесионално изглеждащ.
Правят впечатление на гащници.

Ама имам един подходящ сайт дето не е монетизиран и без туй - ще пробвам по някое време, мерси.
 
бонуса 25$ е ако направиш пове4е от 2500$ за първите 4 седмици,
трябваше и да пуснеш нон-реф линк
 
От: Нова CPALead програма

Пуснете после и по едно ревю, как са с конверсията, офертите, лъжат ли много в тракинга ала бала. :)
 
здравейте, от месец все ме режат от cpalead и сега съм крачка на една да ме приемат и пак имам проблем ще ви бъда много благодарен да ми помогнете ...
ето какво съм си писал с тях ....

Причината за отказа е, както следва:

Не е ясно как планът за насърчаване на нашите предложения с уеб сайта, който са се регистрирали. Обърнете се към своя филиал мениджър веднага и обясни как планирате да популяризираме нашите оферти за този сайт в подробности, за да оспорват този отказ и се одобрява. Ако имате друг сайт, че желаете да насърчава, моля, нека си филиал мениджър знае.



Здравейте,

Как планирате за насърчаване на нашите предложения - Twitter и социалните медии, също SEO.



Здравейте,

Чудесно! Имате ли някакви кампании или URL адреси, че мога да прегледа по отношение на това? Бих искал да проверят своя кампании преди да тръгнем напред и да ви одобри за сметка CPAlead.

С уважение,




какво да им пиша тия вече ме шашнаха
 
От: Нова CPALead програма

Не е нужно да оспамваш целия форум ся. :) На пиши им с 2 изречения как ще им промотираш офертите и как ще накараш будалите да ги попълват и ще те оставят на мира. Какво сложно има? Ако сайта ти е за сериали, филми и други copyright истории не се мъчи, няма файда от CPALead-а. Всички свестни оферти са premium. :)
 

Горе