Нова VPS услуга

Здравейте!
След като говорих с Blinky реших да пусна тази тема тук.
След натрупания опит в bgwebart решихме да пуснем нова VPS услуга.
Постарахме се да автоматизираме колкото се може повече процеси.
Използваме професионална билинг система, чрез която можете да следите натоварването на машината графично, да рестартирате и реинсталирате с няколко клика на мишката.
Машините, които ползваме са само HP a за колокация използваме тайър 3 дейта центрове: Telepoint и Daticum
Опитваме се да дадем максимума от себе си за да отговорим на нуждите от съпорт.
Тъй като все още не ни познавате ви предлагам да се запознаем като заявите тук тестов VPS или поискате помо код за отстъпка.
Адреса на услугата е bgvps.net
 
1) Променете заглавието на нов ВПС провайдър. Влязох в темата, защото си помислих, че ще има нещо иновативно, а се оказа нещо съвсем стандартно.
2) Да набичиш билинг системата си директно на клиентите, без сайт който да те накара да разбереш повече за фирмата и услугите, които предлагат е непрофесионално и аз лично набивам хикса на момента (както се случи в момента).
3) И дори да не вземете критиката от точка 2 предвид, хванете поне преведете всичко. Английски + български ... е извинявайте, ама това изглежда като курсов проект на студент първи курс.

Имате нужда да поработите още доста за да направите нещо, което би привлякло клиенти.
 
От: Нова VPS услуга

Отворих сайта , не открих информацията която като потенциален клиент ме интересува - затвроих сайта.
 
От: Нова VPS услуга

Благодаря на ktomov за конструктивната критика!
Получава VPS пакет с 50% отстъпка, ако желае да се възползва нека да пише лс.
 
От: Нова VPS услуга

Благодаря на ktomov за конструктивната критика!
Получава VPS пакет с 50% отстъпка, ако желае да се възползва нека да пише лс.

То хубаво 50% ама от какво? Къде са цените?
 
От: Нова VPS услуга

Цените ви ми изглеждат добре. Поне до колкото аз съм ползвал VPS което беше за кратко понеже продадох сайтовете които се нуждаеха от такъв.
Но с тази страница наистина не вдъхвате доверие в клиента че сайта му е на сигурно място и като сгафи нещо ще сте на линия и ще сте точни. Дано впечатленията да са погрешни и тук в този форум да ме опровергаят пък един ден ако пак порастна за VPS може да се възползвам :)
 
От: Нова VPS услуга

Работим по визията на сайта. Наистина избързах с тази тема, но получих много важни пrедложения. Вслушваме се в клиентите и искам да ви съобщя, че с всеки закупен VPS ще получите техническа помощ за конфигуриране на услугата, както и възможност за безплатна инсталация и настройка на KLoxo или CPanel.
 
От: Нова VPS услуга

Работим по визията на сайта. Наистина избързах с тази тема, но получих много важни пrедложения. Вслушваме се в клиентите и искам да ви съобщя, че с всеки закупен VPS ще получите техническа помощ за конфигуриране на услугата, както и възможност за безплатна инсталация и настройка на KLoxo или CPanel.

По-добре си коригирайте малко поста - няма такова нещо като безплатен Цпанел за ВПС сървър (разбира се, приемаме, че не се занимавате с нул-нати глупости)
 
От: Нова VPS услуга

Имах предвид безплатна инсталация и безплатна настройка на Kloxo (free) и CPanel (платено - месечен абонамент за лиценза). Съжалявам ако е станало недоразумение.
 
От: Нова VPS услуга

От личен разговор и наблюдение обаче мога да потвърдя, че момчетата сериозни и наистина желаят да доставят качествена услуга на пазара.
 
От: Нова VPS услуга

не знам, ама на този адрес ми се отваря празен форум... не виждам нищо за хостинг или ВПС... май са хлопнали кепенци...
 
От: Нова VPS услуга

Почти винаги като дойде 1вата или 2рата фактира за плащане на сървъра/ите и лицензите и се случва случката.
 

Горе