Новинарски сайт - съвети

tsunami

New Member
Здравейте, предприемачи! :)

От скоро чета форума и с започването ми на първия сериозен самостоятелен проект, реших да се регистрирам. Доскоро бях част от екипа на един средно популярен новинарси сайт, но с успешното му развитие и с доволните печалби, които започнаха да идват, "партньорите" ми започнаха да алчнеят прекалено много, затова и прекратих съвместната си работа с тях и реших да започна свой проект.

Решил съм да създам качествен новинарски сайт, имам нужните знания и умения, както и финансов капитал. Но да не влизам в излишни подробности, детайлната концепция ще я запазя за себе се.

От вас бих искал да чуя предложения за име на новинарски сайт, подходящо за налагане на бранд? :)

Надявам се, че не съм нахален, че още с първото си мнение търся съдействие. Ако съм объркал раздела, също моля да бъда извинен.

Поздрави на всички! :)
 
От: Новинарски сайт - съвети

Сам ли ще работиш или може и с партньор? Ако има вероятност за втората възможност, се обади!
 
От: Новинарски сайт - съвети

Сам ли ще работиш или може и с партньор? Ако има вероятност за втората възможност, се обади!
Ами, да ти кажа честно за партньор не съм си мислил. То не си е работа за един човек, но по-скоро вървях в посока - да си плащам за услугите, които са ми нужни. Все пак съм отворен за предложения и ако имаш какво да предложиш, с радост бих изслушал и помислил над предложението ти!
 
От: Новинарски сайт - съвети

Никой ли не му идва наум нещо? Покрай цялата организация съм зациклил яко и ще ми помогнете много с вашите предложения! Благодаря! :)
 
От: Новинарски сайт - съвети

Заиграй се с никнейма си. Цунами, ще ви отвеем с новини, някаква такава концепция. Нещо по-свежо и позитивно откъм цялостен облик, това ни трябва.
 
От: Новинарски сайт - съвети

e-novinar например. Първосигнално, но провери как стои въпроса в търговскияр регистър и патентното, защото e-novinar.com е зает.

e-novinar.net e свободен

e-novinar.org e свободен

e-novinar.eu e свободен

e-novinar.info e свободен
 
От: Новинарски сайт - съвети

Благодаря за предложенията! :)
Но все ми се искаше да е нещо различно от novinibg, novini24, но явно ще е нещо такова.
Ще се радвам и на други предложения!
Спокойна вечер на всички! :)
 
От: Новинарски сайт - съвети

Решил съм да създам качествен новинарски сайт, имам нужните знания и умения, както и финансов капитал.
Без да се обиждаш, но "качествен новинарски сайт" е оксиморон (поне ако искаш да е успешен).


От вас бих искал да чуя предложения за име на новинарски сайт, подходящо за налагане на бранд? :)
Щом смяташ да правиш бранд името няма голямо значение. Избирай нещо, което те кефи и толкова.
 
От: Новинарски сайт - съвети

от доста време чета само технологичните новини и то от сайтове на английски много ми се иска да има положителен новинарски сайт ама наистина положителен един вид да се мотивираш като видиш или прочетеш от готина новина, примерно за успели млади български предприемачи, спортисти, учени, ученици, лекари който остават да работят тук и т.н
 

Горе