Продава се: Новинарски сайт с автоматично публикуване

hardlemm

Active Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Продавам WP сайт https://svobodnabulgaria.eu/ . Закупих го малко преди месец, за да го ползвам за сателит. След като го пооправих и оптмизирах започна да хваща органичен трафик, въпреки че го настройх на ауто пост. Новините се дърпан автоматично от други новинарски сайтове и се публикуват автоматично, посочва се източника и схемата е настроена възможно най-сео френдли. С по 2 публикации във фейсбук страницата, която е включена в цената и споделя в присъединени групи, се трупат с лекота по 1000 посещения на ден. На сайта вече има няколко реклами, за които ще предоставя контакти на клиентите и ще съдействам за прехвърляне на договорните отношения.
Продажбата ще бъде с договор, единственото условие е конкретни 5 статии от сайта и линковете в тях да останат докато съществува сайта. Всички останали линкове и статии могат да се редактират и премахват както си пожелаете.

Цена към момента 999лв. Включва сайта ( перфектно настроен и без никакви грешки и проблеми), домейна(платен до средата на март 2021г) и фейсбук страницата( одобрена да публикува в десетки групи).

svobodna-bulgaria.jpg



Untitled.jpg
 
единственото условие е конкретни 5 статии от сайта и линковете в тях да останат докато съществува сайта.
За 999лв. ще си помисля да ги оставя докато съществува.
Не виждам кое му струва 1000лв. , че чак и условия да има.
 
Дизайнът е меко казано непрофесионален, съдържанието е копирано, зарежда 20 секунди... ако не се бъркам като си "оправяше" рибарския сайт не искаше да дадеш повече от 100лв за цялата работа по него, а сега искаш 1000 за нещо, което струва дори по-малко от 100. Нещо логиката ми се струва сбъркана.
 
Пичове, не смятам да отговарям на подобни коментари. Аз продавам, аз определям цената, който иска купува, който не, МОЛЯ, да подминава темата!
По принцип, ако ИСКАШ да продаваш, пазарът ОПРЕДЕЛЯ цената, а не ти. Но живеем в свободен свят и можеш и имаш право да искаш и повече.
успех :)
 
Само да уточня, че таргета на сайта са посетители от БГ, не съм настройвал cdn. Така, че когато измервате скороростта, моля, използвайте опция Test from Еurope - Germany. Ако имаше опция България, резултатите щяха да са по-добри. Реално сайта за бг потребители зарежда за помалко от секунда, всеки може да направи реален тест като разцъка сайта.
Цената не е крайна, пуснал съм я леко завишена, защото българина обича да се пазари. Приемам разумни предложения!

935370__5d0c92e6e9f64.jpg
 
Човече трий го това лайно, такава лайнярка се прави за час преко сили - инсталиран WP, впматико и ужасна тема.
Нищо в тоя сайт няма което да струва и 1 лев. Приеми, че @erosbg те е измамил и си гледай магазина като за напред не се връзваш на подобни измекяри.
 
Никой не ме е мамил, бях наясно какво купувам. Немога да кажа лоша дума за еросбг, беше напълно коректен. Откакто купих лайнто, доста си поиграх и това се вижда на кривата, която съм пуснал от Semrush. За половин месец вече има 204 органични, преди това бяха 0. За подобен тип сайтове е повече от добре, а това е само началото.

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ДЕТО СИ ПОЧЕСАХТЕ ПРЪСТИТЕ! АЙДЕ СПРЕТЕ СЕ!
 
@hardlemm Ти намери къде да търсиш купувачи :D .
От личен опит ти казвам да си Пуснеш сайта за продажба в известните платформи за покупко-продажба на бизнес и сайтове .
Преди няколко месеца бях пуснал тука нещо подобно , но освен тъпи пазарлъци друго не видях, продадох го на почти двойна цена от посочената тук за 5 дена ;)
 
@hardlemm Ти намери къде да търсиш купувачи :D .
От личен опит ти казвам да си Пуснеш сайта за продажба в известните платформи за покупко-продажба на бизнес и сайтове .
Преди няколко месеца бях пуснал тука нещо подобно , но освен тъпи пазарлъци друго не видях, продадох го на почти двойна цена от посочената тук за 5 дена ;)
Е кажи ги тия платформи кои са - да продадем и ние нещо, щом толкоз се купува...
 
Пич, този сайт не струва 999 лв. :) Съмнявам се някой да си избие парите, а и copy-paste на съдържание, което не е авторско е грубо нарушение на авторски права, за което може да имаш неприятности, освен ако нямаш съгласието на автора да му ползваш материалите.
 
Въпросът с авторските права е уреден, както и проблемът с copy-paste съдържанието и индексирането в гугъл. Сайтът не е само инсталиран wp + тема и няколко плъгина. Повечето, които правите wp сайтове, трябва да знаете, че не е толкова просто. По сайтът е работил програмист, сайтът е оптимизиран да заема изключително малко ресурс на сървъра, не дава грешки, работи перфектно. Домейнът е с приличен рейтинг, има много външни линкове към сайта, дава силни бек линкове, с 2-3 мин работа на ден се докарват по няколко хиляди потребители на сайта.

Незнам какъв ви е проблема. Правете и си продавайте вашите лайна, не се занимавайте с чуждите.
 
Въпросът с авторските права е уреден, както и проблемът с copy-paste съдържанието и индексирането в гугъл. Сайтът не е само инсталиран wp + тема и няколко плъгина. Повечето, които правите wp сайтове, трябва да знаете, че не е толкова просто. По сайтът е работил програмист, сайтът е оптимизиран да заема изключително малко ресурс на сървъра, не дава грешки, работи перфектно. Домейнът е с приличен рейтинг, има много външни линкове към сайта, дава силни бек линкове, с 2-3 мин работа на ден се докарват по няколко хиляди потребители на сайта.

Незнам какъв ви е проблема. Правете и си продавайте вашите лайна, не се занимавайте с чуждите.
Натисни Ф12 и виж дали няма грешки.
Например това ' jQuery is not defined' на практика ще рече че точи нефункциониращи скриптове.

А иначе ако обявата гласеше "Продавам Фейсбук страница с едиколкоси лайка и към нея има бонус сайт", вероятно нямаше да има толкоз негативизъм. Всички тук обичат Фейсбук страници.
 
Последно редактирано:
Човече трий го това лайно, такава лайнярка се прави за час преко сили - инсталиран WP, впматико и ужасна тема.
Нищо в тоя сайт няма което да струва и 1 лев. Приеми, че @erosbg те е измамил и си гледай магазина като за напред не се връзваш на подобни измекяри.
Никого не съм мамил! Човека имаше достъп до сайта да огледа и да прецени! Когато нямаш интерес от нещо не спами с глупости и безсмислени внушения! Тук не е бг мама, аман от пишман разбирачи!
 
Пичове, не смятам да отговарям на подобни коментари. Аз продавам, аз определям цената, който иска купува, който не, МОЛЯ, да подминава темата!
Успех така е вие определяте цената :)
 

Горе