Новина? Български YouTube профили могат да са директни партньори с YouTube

geoto

New Member
Здравейте,

Чета от доста време форума, но се регистрирах днес.

Да си дойдем на думата. Вързан съм към един руски MCN и от край време чакам да вкарат България в листата с държави, които директно да имат партньорство с YouTube, защото ми писна от тези посредници.

Днес влязох в един от YouTube-ските си профили, който подготвях за връзване към въпросният MCN, и в един прекрасен момент видях, че на дашборда имам следното съобщение -

join.png

Току-що си пуснах монетизация на един от българските ми профили.

Исках да споделя тази информация с вас и съжалявам предварително, ако това се знае вече и го дискутирате някъде, но мисля, че е от скоро тази опция.

Успех на всички!
 
От: Новина? Български YouTube профили могат да са директни партньори с YouTube

Здравейте,

Чета от доста време форума, но се регистрирах днес.

Да си дойдем на думата. Вързан съм към един руски MCN и от край време чакам да вкарат България в листата с държави, които директно да имат партньорство с YouTube, защото ми писна от тези посредници.

Днес влязох в един от YouTube-ските си профили, който подготвях за връзване към въпросният MCN, и в един прекрасен момент видях, че на дашборда имам следното съобщение -

Виж файлът 12145

Току-що си пуснах монетизация на един от българските ми профили.шън

Исках да споделя тази информация с вас и съжалявам предварително, ако това се знае вече и го дискутирате някъде, но мисля, че е от скоро тази опция.

Успех на всички!
Рашън риклама нема лошо дажи са радвам
 

Горе