Новини.БГ - Партньорство

ovanes

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
За Новини.БГ търсим сайт-партньор със забавна тематика за секция "Забавно".
За повече инфо разгледайте www.novini.bg/beta (справочните услуги горе най-вдясно)
Ние ще ползваме част от съдържанието на сайта, а за друга част ще води директно към Вашия уебсайт. Това е голяма възможност за някой сайт да си докара сериозен трафик.
Ще разглеждаме само сериозни предложения от сериозни сайтове.
Подходяща тематика са вицове, игри, ребуси, кръстословици, забавни разкази и тн.
Няма значение какъв ви е ПР-а и посещенията.
 
От: Новини.БГ - Партньорство

Ако е "само" съдържание мога да предложа няколко сайта за игри които се обновяват ежедневно с по 8-10 игри. ПР5 - 200К-250К импресии - 12-14К уникални на ден. Имат пуснати и rss-та - трябва да кажеш само какво точно ти трябва като съдържание (заглавие, описание, картинка ... )
 
От: От: Новини.БГ - Партньорство

всъщност чак сега видях че отговора е на netspammer а не на ovanes
ей лайнар, ти четеш ли темата ... спамер ще викаш на някой друг ...

Ние ще ползваме част от съдържанието на сайта, а за друга част ще води директно към Вашия уебсайт. Това е голяма възможност за някой сайт да си докара сериозен трафик.
 
От: Новини.БГ - Партньорство

лайнарка съм но няма значение... Има ли тема която не си засрал? Ако имаш предложения ги казвай а не се прави на надуто хлапе щото кака ти няма да те бави много...
 
От: От: Новини.БГ - Партньорство

лайнарка съм но няма значение... Има ли тема която не си засрал? Ако имаш предложения ги казвай а не се прави на надуто хлапе щото кака ти няма да те бави много...
еми много си куха, точно в тази тема пиша, защото това не му е първата за novini.bg - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=3388
И невиждам защо трябва да разваляш темата на човека като започваш с обиди.
И мненията могат да се променят, не е нужно да пускаш 2 поредни мнения
 
От: Новини.БГ - Партньорство

netspammer пиши на Blinky да ти намери лосион за пъпките. Не съм длъжна да чета всички теми във форума. Отговарям на това което съм прочела тук. Повече няма да пиша по темата. Ovanes ако имаш интерес към моето предложение - пиши ми ЛС.
 
От: Новини.БГ - Партньорство

Искам само съдържание. Нито банери искам, нито линкове. Не ме интересуват посещения и ПР както казах вече, а по-скоро какви са сайтове. Може ли линкове?
 
От: Новини.БГ - Партньорство

примерно имам сайт за вицове
вица ми е 4 реда
ти публикуваш копи пействаните вицове още един път в твоя дубликейтед сайт като сложиш първия ред и после линк към дубликейтед сайта ми

или имам сайтче за флаш игри
някво флашче и 2 ред описание и заглавие

копи пействаш играта и тайтъла и...

ммм,.. звучи интересно предложение

добре, че с Фани се разбрахте
 
От: Новини.БГ - Партньорство

@radev
Я покажи някой от твоите велики проекти или имаш само хейтърски постове по форумите?
http://www.webdesign-bulgaria.com - Това е фирмената ти страница на която нямаш дори лого! Да продължавам ли?
 
От: Новини.БГ - Партньорство

От доста време наблюдавам само едни и същи неща по форумите, вместо да се пише само по темата на поста започва едно масово писане на глупости по адрес на колеги и колежги от форумите.

Стегнете се малко..........
Тук сме за да си помагаме, не да се хвалим кой има по - хубав сайт.
 

Горе