Новите неща в Google+

Frik

Active Member
/никъде не видях тема, извинете ме ако има такава/

Абе аз ли съм изостанал пак или това е съвсем ново? Цъкам на Google+ и ме запраща в нещо съвсем различно...

[video=youtube;A3Atj57r15U]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=A3Atj57r15U[/video]
 
От: Новите неща в Google+

На около седмица. Супер много ме кефи G+ обаче няма хора... Трябва да пуснат същите функции на пейджовете като при ФБ според мен за да наберат скорост. Сега дори rss feed не можеш да пуснеш към пейджа си.
 
От: Новите неща в Google+

Почти невъзможно е да достигнат пазарните позиции на Facebook. G+ е загубена кауза според мен
 
От: Новите неща в Google+

Не е загубена кауза ... На хората рано или късно ще им омръзне тоя ФБ (няма да е скоро това,но ще стане),а пък и според мен от Г ще направят нещо с тази мрежа за да я дигнат и направят по привлекателна, просто още не се е появил мозъка който ще направи фокуса :D
 
От: Новите неща в Google+

Добре си е, аз го ползвам него, с facebook въобще не се занимавам вече.
 
От: Новите неща в Google+

Точно попадени!:)

мен пък не ме кефи, кифлите са във фб :D


Имаше една статистика, според която потребителите прекарват средно по 6 минути изобщов google+ (времето, което им е нужно да нацелят кепчата).
В същото време прекарват по няколко часа на ден във фб.
 
От: Новите неща в Google+

Почти невъзможно е да достигнат пазарните позиции на Facebook. G+ е загубена кауза според мен - така е !
 
От: Новите неща в Google+

Наистина трудно ще достигнат Facebook, а и пазара се пренасити така да се каже. Просто в Google искат да са номер 1 във всичко. Не стига, че Интернет е техен, Youtube, Blogger ами сега и Google+. Е то не може всичко...
 

Горе