Новият ми сайт, предложения?

profusion

New Member
Днес до пооправих един проект :)

skincosmetics.net

кажете как да привлека трафик като контента ми се формира главно от не-паякови джаваскриптове?
сео-гурутата да кажат :)
 
От: Новият ми сайт, предложения?

Internal SEO:
Не са добре подбрани думичките в ключовите тагове според мен. Примерно махни това "Нет" от заглавието. Реши за кои ключови думи искаш да оптимизираш търсенето и намери начин да ги набуташ в < title >, < h1 >, < h2 > . Без нищо излишно. Също и нямаш мета таг keywords. Пример: в < title > може да сложиш нещо от рода "Skin Cosmetics: cosmetics with free shipping and discounted prices". На останалите места продължаваш да наблягаш на основно същите думи - cosmetics, free shipping, discounted prices. Това professional е излишно от СЕО гледна точка. От друга страна добре е да разучиш каква е конкуренцията за това съчетание от клюочви думи. Тия примерните не ти дават много шансове да вдигнеш PageRank понеже са твърде общи и големите риби отдавна са там. Опитай се да кокнретизираш. Също - болдвай ключовите си думи където намериш за уместно в текста и ги слагай в алт-атрибута на картинките. Оф още мнооого има ама нямам време да пиша толкова. Има много книги и статии по въпроса.

External SEO:
Е тука вече мамата си трака....
 
Последно редактирано:
От: Новият ми сайт, предложения?

internal seo:
Не са добре подбрани думичките в ключовите тагове според мен. Примерно махни това "Нет" от заглавието. Реши за кои ключови думи искаш да оптимизираш търсенето и намери начин да ги набуташ в < title >, < h1 >, < h2 > . Без нищо излишно. Също и нямаш мета таг keywords. Пример: в < title > може да сложиш нещо от рода "skin cosmetics: Cosmetics with free shipping and discounted prices". На останалите места продължаваш да наблягаш на основно същите думи - cosmetics, free shipping, discounted prices. Това professional е излишно от СЕО гледна точка. От друга страна добре е да разучиш каква е конкуренцията за това съчетание от клюочви думи. Тия примерните не ти дават много шансове да вдигнеш pagerank понеже са твърде общи и големите риби отдавна са там. Опитай се да кокнретизираш. Също - болдвай ключовите си думи където намериш за уместно в текста и ги слагай в алт-атрибута на картинките. Оф още мнооого има ама нямам време да пиша толкова. Има много книги и статии по въпроса.

External seo:
Е тука вече мамата си трака....


мерси ще поработя над тия тагове!
 

Горе