Новия дизайн на Netage.bg е готов!

Статус
Not open for further replies.

radev

Well-Known Member
Новия дизайн на Netage.bg е готов след 6 месеца редизайн.

Сега обаче въпроса е, ние като по-малки и скромни от тях, трябва ли да променяме сайта си поради странно съвпадащите елементи на места.

по в ляво - изрезките от www.webdesign-bulgaria.com
по в дясно - изрезките от www.netage.bg


 
От: Новия дизайн на Netage.bg е готов!

Целият им дизайн дето го виждам аз един бял бекграунд с 2 черти аз можех да го измисля за по-малко от 6 месеца:D Малко са поизкопирали ама за да те копират баце значи си по-добър:)
 
От: Новия дизайн на Netage.bg е готов!

е естествено тук може да се отговори и много просто
- Абе Радев, въобразяваш си!

надявам се да е така.
 
От: Новия дизайн на Netage.bg е готов!

ще го промените ами ..нали можете
който не може и не го дразни конфекцията ще копира.......
 
Последно редактирано:
От: Новия дизайн на Netage.bg е готов!

Невероятно ! Абсолютно копие на сайта при баба !

П.С. Дори забелязах, че пишат и те на КИРИЛИЦА ;)
 
От: Новия дизайн на Netage.bg е готов!

Невероятно ! Абсолютно копие на сайта при баба !

П.С. Дори забелязах, че пишат и те на КИРИЛИЦА ;)


става въпрос за типа на показване на портфолиото....
обаче .. няма значение.

и иначе вече всички започнаха с огромните картинки в портфолиотата
 
От: Новия дизайн на Netage.bg е готов!

radev, колко си заблуден... Сайтът ти е един най-безумните и за да тръгне да копира каквото и да било от него, човек трябва да е много зле.
 
От: Новия дизайн на Netage.bg е готов!

radev, колко си заблуден... Сайтът ти е един най-безумните и за да тръгне да копира каквото и да било от него, човек трябва да е много зле.
Ти пък откъде изпълзя?
 
От: Новия дизайн на Netage.bg е готов!

в нетейдж нямате ли си контрол на начина на писане и какво точно пишете в публични интернет места?

аз мога да мисля, че вашето име на фирма е толкова зле, че няма на къде, но не ти го вкарвам по селския начин.
за уволняване си!
дано си поне шефче някакво (ако си оттам де...)

;)
 
От: Новия дизайн на Netage.bg е готов!

дано си поне шефче някакво (ако си оттам де...)
Той е от секретния подотдел "backstabbing" на отдела за борба с конкуренцията. :D
 
От: Новия дизайн на Netage.bg е готов!

в нетейдж нямате ли си контрол на начина на писане и какво точно пишете в публични интернет места?

аз мога да мисля, че вашето име на фирма е толкова зле, че няма на къде, но не ти го вкарвам по селския начин.
за уволняване си!
дано си поне шефче някакво (ако си оттам де...)

;)

Просто като видях какви простотии твориш и пишеш не можах да не споделя какво си помислих. Само се чудя защо още не си освидетелстван и приютен на съответното място.

А това дали пиша от служебния си компютър или от дома няма значение. Мнението ми не зависи от това и си остава едно и също. Макар колегите да ми се чудят как ми се занимава да се регистрирам по безумни форуми, за да споря с безумни идиоти.
 
От: От: Новия дизайн на Netage.bg е готов!

Макар колегите да ми се чудят как ми се занимава да се регистрирам по безумни форуми, за да споря с безумни идиоти.
Явно си черната овца там. Закачат и тенекии и я пускат да вдига шум по форумите.
 
От: Новия дизайн на Netage.bg е готов!

Вземете ме на работа и никога няма да се карате за копиране :p :p :p :p
 
От: Новия дизайн на Netage.bg е готов!

Добре, че ме пускат. Поне видях къде се спотайват сео мераклиите като бягат от час.
 
От: От: Новия дизайн на Netage.bg е готов!

Макар колегите да ми се чудят как ми се занимава да се регистрирам по безумни форуми, за да споря с безумни идиоти.
Идиот ще викаш на баща си.
 
Последно редактирано:
От: Новия дизайн на Netage.bg е готов!

Добре, че ме пускат. Поне видях къде се спотайват сео мераклиите като бягат от час.
На теб по колко ти плащат от фирмата за гаден пост?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе