Новия ни сайт за 2012 г.

nutrim

Member
Ами това е новото сайтче което стартирахме 2012г.

Надявам се на градивни коментари.

Също ако има някакви неточности при различните браузъри и разделителни, посочете ги, да се постарая да ги отстраня
 
От: Новия ни сайт

Ами това е новото сайтче което стартирахме 2012г.

Надявам се на градивни коментари.

Също ако има някакви неточности при различните браузъри и разделителни, посочете ги, да се постарая да ги отстраня

Шрифта и фона заедно не са в добра комбинация, и напрягат очите при четене.
 
От: Новия ни сайт

Последните теми от форума дразнят очите.
 
От: Новия ни сайт

Контраста е зле - цветовете на текста и фона трябва да се подберат така, че текста да е четим. По-добре фона да не се вижда и текста да се чете, отколкото да не се вижда нито текста, нито фона.
 
От: Новия ни сайт

Горе вляво под 'Най-четени теми' едва се чете текста. Ако сложиш и инфо за Buddhism може и съдържанието да ми привлече вниманието.
 
От: Новия ни сайт

Сайта е як, но наистина горе вляво не се чете, и шрифтовете като цяло ми изглежат малко дребни. Иначе браво!
 
От: От: Новия ни сайт

Какво ви е мнението сега за текста над снимката на "Най-четени" и "Последно от форума" ?
 
От: От: От: Новия ни сайт

Какво ви е мнението сега за текста над снимката на "Най-четени" и "Последно от форума" ?
Сега се виждат по-добре като си запалил огън. :wink:
 
От: Новия ни сайт

Не е лошо сайтчето, но след 21.12.20012 ще е невъзможно да съществува.Защо ли ?
1. Ако Земята бъде унищожена, този сайт също ще бъде
2. Ако не се случи нищо - ще се окаже, че сайтът е посветен на една измишльотина и никой няма да го посети повече :)
 
От: Новия ни сайт за 2012 г.

Не съм вярващ в тази теория, но е възможно :) - За това ==> Be happy and let's live go on :)
 
От: Новия ни сайт

Не е лошо сайтчето, но след 21.12.20012 ще е невъзможно да съществува.Защо ли ?
1. Ако Земята бъде унищожена, този сайт също ще бъде
2. Ако не се случи нищо - ще се окаже, че сайтът е посветен на една измишльотина и никой няма да го посети повече :)
Съмнява ме през 20012г. да съществуваме ти, аз и целия форум. :D
Обаче на 21.12.2012г. собственика на сайта ще има най-много посещения от откриването му (стига да го развие добре). Макар, че има много време... :D
 
От: Новия ни сайт за 2012 г.

Наистина сложи някакъв шрифт:)
А и лично мен този градиент на бакграунда не ми допада много :\
Мисля,че ще е по-добре да е само от един цвят или да има някакъв патерн :)

иначе като цяло ми допада ! БРАВО !:)
 

Горе