[Нови] Автори на статии

От: [Нови] Автори на статии

Старите ревюта остават в небитието или да ги чакаме след големия сняг тия дни?
Ако сте екип, значи е без значение кой ще напише ревю и това дали някой отсъства, по някое време изскача друг с нов никнейм за нас е без значение... Говоря за тези безплатните ревюта.

А иначе има значение, разбира се кой е автор, тъй като всеки пише в различен стил. Затова по-добре си пуснете няколко обяви от различни автори и да си знаете кой от вас обира точки и хвалби, или обратното.
 
От: [Нови] Автори на статии

Да много лошо начало, предлагате нови ревюта, а старите?
 
От: [Нови] Автори на статии

Здравейте,

старите ревюта са на Никол. Новите 3 са от мен.
Пускам от Никол, защото не трябва да чакам 10 дена. Ако искате ревю - пишете!
Благодаря за проявения интерес към мен!

Поздрави,
-xSpensive.
 
От: [Нови] Автори на статии

Абе виж сега, то ревюто по принцип е ясно, че по никакъв начин не ме кара да купувам статии от теб в бъдеще, а просто да си дам оценката за статията и така останалите да придобият представа предварително дали да си дадат парите или не на теб / вас, като прочетат (в повечето случаи) безпристрастно мнение за вашата услуга.

Може ли едни и същи да участват в ревютата, т.е. да имам и от теб, и от Никол?

Аз ти предлагам да уточниш: "Не! Не може! В моите ревюта не могат да участват вече класирали се за ревю към колежката. Ще трябва да си ги дочакат. Искаме така да дадем шанс на повече предприемачи да се възползват от нашите услуги и дадат мнение. Очакваме нови 3-ма да се запишат."
 
От: [Нови] Автори на статии

Добре, взимам едно ревю, че изписах текст, колкото за 2 статии, докато се разберем :)
Всеки може да вземе ревю.

Поздрави,
-xSpensive.
 
От: [Нови] Автори на статии

Получих бързо своето ревю и останах с добри впечатления от предоставената статия. Ето ги и те:

- Избрах силно конкурента тематика и въпреки това авторът й е успял да я напише с почти 100% (98-99%) уникалност;
- Съответно статията притежава и качествата да бъде интересна на читателя и да предостави определено някаква полезна информация по темата;
- Зададената дума, по която се оптимизира е задоволително наситена, но без прекаляване, което е един добър баланс;
- Статията е написана граматически добре като само на 1-2 места ми направи впечатление, че се използва в едно и също изречение обръщение към читателя на "Ти" и на "Вие", което е малко странно. Предполагам тази тафтологична грешка е направена в бързината.

Препоръчвам! -xSpensive.

По-нататък като се освободи и Никол, ще видим и там как са нещата :)

Успех!
 
Аз от седмица изпратих за превод няколко текста, но ни вопъл, ни стон. Работата ми намирисва на една Десислава и приятеля и .....
 
От: [Нови] Автори на статии

Може ли аз да взема последното :)
 
От: [Нови] Автори на статии

Търся автори на уникални статии (описание на уроци) от учебкика за 5 кл.
Трябва да са около 300 думи. Темите и ученбика ще ги давам аз. Поне 10 статии първоначално.
Като след това ще се увеличат. Може по 2 или 3 статии на седмица.
За оферти пишете на лични
 

Горе