Нови дрехи на Едро , откъде?

От: Нови дрехи на Едро , откъде?

Аз съм заинтересуван. Дайте мейл за контакт.
Здравейте,
ако сте заинтересувани още, мога да съдействам за внос от Италия. Предлагам Официални мъжки и женски дрехи и аксесоари на най известните марки.
Възможност и за сезонни дрехи, обувки, ......
За повече информация, пишете допълнително.
Teлефон 0039 3206144066 ,
 
Последно редактирано:
От: От: Нови дрехи на Едро , откъде?

Здравейте! Искам да попитам точно какви марки предлагате, количество и цена?Интересувам се от Versace, Armani, Kelvin Klien, Desigual, Fornarina, Diesel, G star,Replay, Boss. Благодаря предварително и хубав ден.
 
Здравейте! Мой приятел поръчва дрехи на едро от ТУК и препродава. Може да се чуете със собственика (има си телефон) и да говорите.
 
От: Нови дрехи на Едро , откъде?

Здравейте,
ако сте заинтересувани още, мога да съдействам за внос от Италия. Предлагам Официални мъжки и женски дрехи и аксесуари на най известните марки.
Възможност и за сезонни дрехи, обувки, ......
За повече информация, пишете допълнително.
Можете ли да ми изпратите някакъв сайт, за да видя за какви дрехи става на въпрос?, еmail: [email protected]
 
Здравейте,
Ние сме „БОГАРА“ ООД, един от най-големите производители на дрехи в България, собственик на две модни марки – "Pause jeans" и "Negative". Нашата компания е основана през 1999 г., имаме доста голям опит в производството на облекло CASUAL. Горди сме да кажем, че ние произвеждаме висококачествени дрехи с уникална визия, всички направени с превъзходни платове и материали от Италия. Нашите дизайнерски марки са водещи на българския моден пазар. С абсолютно уникални дизайни, нашите платове комбинират комфорт със стил, иновации с качество, помагайки на модните съзнателни хора да изработят своя перфектен външен вид. Pause Jeans вече има магазини в едни от най-големите градове в страната, също така работим с клиенти от Полша, Румъния, Украйна, Словакия и онлайн магазини, винаги се стремим да разширим пазара на нови пазари в бъдеще. Ще бъдем много доволни, ако вие, като голям дистрибутор и търговец, отделите малко време, за да потърсите себе си в нашата работа. Предлагаме изгодни цени за търговци на едро!!!
От няколко години работим и на принципа „Дропшипинг“ търговия с няколко известни сайта от Румъния, Полша, Литва, САЩ, Германия, Русия и Украйна, както и няколко от българския пазар.
Бихме искали да отправим предложение да започнем съвместна работа и със вашата платформа, като за целта ще определим условията по партньорството ни съвместно така че да са доволни и двете страни.
Ако нашето предложение представлява интерес за вас моля не се колебайте да се свържете с нас.


Бихме искали да оставим нашите проекти да говорят за себе си.
Моля, проверете ги на нашите уеб страници:
www.pausejeans.eu
www.pause-negative.eu
www.resellers.pausejeans.eu
www.negative-online.com

www.pausejeans-online.com

www.facebook.com/PauseJeansOnline/?ref=bookmarks
www.facebook.com/NegativeWear/?ref=bookmarks

*Обявените цени в нашите страници са – цени на дребно!


BOGARA ltd
 
От: Нови дрехи на Едро , откъде?

Здравейте, нашата фирма е Български производител на ,,Пронто мода" , работим с качествени материали от Италия, работим и на едро, фирмата ни се казва Pause Jeans, при интерес може да разгледате моделите на : pausejeans-online.com , а при интерес и въпроси може да ни пишете по всяко време на : pause_jeans@ abv.bg (без разстоянието)
Абе незнам как ги мислите тези работи не мога да ви изпратя имейл изписва ми грешен адрес
 
Здравейте, продавам на Едро елегантни дамски дрехи и Бални рокли. Цените и качеството са отлични и разбира се с фактура. Обадете се или пишете на Вайбър на 0885 336 839 Анастасия Кръстева.
 
Здравейте,

Разполагаме с над 11 000 мостри в нашият шоурум, а в склада над 100 000. Предлагаме голям асортимент от стока - дрехи, обувки, чанти, аксесоари, бельо (дамско, мъжко и детско) Намираме се в гр. София кв. Дружба
Брандовете с които работим са: MANGO, RESERVED, Bershka, MOHITO, Cropp, House, LTB, Hailys.. както и по-висок клас като: Miss Sixty, Patrizia Pepe, Alcott, Gant, Piquadro, Pimkie, Bata, Mustang, Xty, Guess, HUGO BOSS и много други.

Детско - TWINSET, tutto piccolo, Zippy, Benetton и др.

В случай, че имате интерес може да ми звъннете на 089 677 8608 или да ми пишете [email protected] за да Ви изпратя ценова листа и повече информация за марките с които работим

С уважение:
Димана Кафеджиева
 
Здравейте,

Разполагаме с над 11 000 мостри в нашият шоурум, а в склада над 100 000. Предлагаме голям асортимент от стока - дрехи, обувки, чанти, аксесоари, бельо (дамско, мъжко и детско) Намираме се в гр. София кв. Дружба
Брандовете с които работим са: MANGO, RESERVED, Bershka, MOHITO, Cropp, House, LTB, Hailys.. както и по-висок клас като: Miss Sixty, Patrizia Pepe, Alcott, Gant, Piquadro, Pimkie, Bata, Mustang, Xty, Guess, HUGO BOSS и много други.

Детско - TWINSET, tutto piccolo, Zippy, Benetton и др.

В случай, че имате интерес може да ми звъннете на 089 677 8608 или да ми пишете [email protected] за да Ви изпратя ценова листа и повече информация за марките с които работим

С уважение:
Димана Кафеджиева
 
От: Нови дрехи на Едро , откъде?


ZDRAVEY.. JİVEYA V TURCİYA İ MOGA DA POMOGNA AKO VSE OSHTE NE Sİ NAMERİL VRUZKA :)
Ще може ли да помогнеш на мен имах връзка в Турция но поради здравословни причини човека се отказа а дрехите бяха много топ
 
Здравейте малко темата е стара но ме интересува някой знае ли фирми за дрехи на едро. Имам идея да направя магазин и имам няколко фирми но търся и нови. Благодаря
 
Здравейте, продавам на Едро елегантни дамски дрехи и Бални рокли. Цените и качеството са отлични и разбира се с фактура. Обадете се или пишете на Вайбър на 0885 336 839 Анастасия Кръстева.
Продавате ли все още дрехи и евентуално каталог ако имате
 

Горе