Нови касови апарати които да имат връзка с нап и да са евтини къде да намеря

malcho

New Member
Новак съм в бизнеса сега ще започвам и си търся да закупя нов касов апарат който да бъде вързан към нап и да е на ниска цена прегледах няколко фирми в нета но не знам коя да избера ако някой от вас се е изправял пред същата дилема моля да даде инфо от кой да си закупя касов апарат Благодаря ви
 
От: Нови касови апарати които да имат връзка с нап и да са евтини къде да намеря

ако е спешно може да провериш как стоят нещата по аптеки или дрогерии,
които би трябвало вече да са се свързали ...
 
Последно редактирано:
От: Нови касови апарати които да имат връзка с нап и да са евтини къде да намеря

Здравей не знам до къде стигна с търсенето ако не си намерил касов апарат все още мога да ти препоръчам касови апарати да си купиш от Kasovite-aparati.com имат ниски цени и връзка с нап виж ги надявам се да съм помогнал и успех по-нататък в бизнеса
 
Здравей! Аз си купих от kasov-aparat.net и съм много доволна! Сега имат и промоция, ако побързаш излиза много изгодно с около 70-80лв по евтино от другите! Обслужването също е на ниво! :) Успех
 
От: Re: Нови касови апарати които да имат връзка с нап и да са евтини къде да намеря

Здравей! Аз си купих от kasov-aparat.net и съм много доволна! Сега имат и промоция, ако побързаш излиза много изгодно с около 70-80лв по евтино от другите! Обслужването също е на ниво! :) Успех

Толкова си доволна от тази фирма за касови апарати
ЧЕ ЧАК СИ ИМ СЛОЖИЛА БАНЕР НА САЙТА СИ ЕЙ ТАКА ЩОТО СИ ДОВОЛНА?
:beer::lol::lol::lol:

КОЛКО ПЪТИ ДА ПОВТАРЯМ - ТУК НЕ Е БГ МАМА ДЕВА НЕ НИ ВЗЕМАЙТЕ ЗА ТАКИВА БАЛАМИ ...

И АЗ СЪМ ПРАВИЛ ТАКА АМА.. ПО-ТАКА...
ТВА ВСЕ ЕДНО МНОГО ДА ТИ СЕ АКА И ДА КЛЕКНЕШ НА ЦЕНТЪРА ПРЕД ЦУМ ДА СЕ ИЗТРОПКАШ...
НЕ ТАКА.. ЗАОБИКОЛИ МАЛКО ПРИКРИЙЙ СЕ ЗАД ТУЯТА ОТ ДРУГАТА СТРАНА И СИ КЛЕКНИ ДА НЕ ТЕ РАЗБЕРАТ ОРАТА КАКВО ПРАВИШ :)
 
От: Нови касови апарати които да имат връзка с нап и да са евтини къде да намеря

Teзи с касовите апарати и везните защо не ги разследват, откъде на къде им са такива цените? Миналата година ноември месец си купих 2 без връзка с НАП, понеже наредбата беше излязла, но апарати нямаше. Обещанието беше че после за под 100.00 лв. ще ги преработят. И сега изненада - преработката 430 лв!!! По-скъпо и от един нов! Везните до 15кг почти 400 лв, на пазара до 40 кг със същите параметри 50 лв! Ебати мошениците.
 

Горе