Нови цени : 1000 like за 10лв.

От: Нови цени : 1000 like за 10лв.

След първата заявка съм доволен от услугата и от постигнатите резултати. Човека е точен.
 
От: Нови цени : 1000 like за 10лв.

Бих платил за 1000 фенки по 2ст. ,но ако са поне 90% жени. Може да ми отговорите на Л.С. Мерси.
 
От: Нови цени : 1000 like за 10лв.

Промоцията за 1 стотинка на фен отново е актуална! :)

искам 500 фена но никой не се наема да ми набави, ти занимаваш ли се или както повечето искаш да са над 10 000 :lol:
 
От: Нови цени : 1000 like за 10лв.

Аз се свързах с Ваш колега, засега не съм се възползвала, изглежда коректен обаче. Искам да зная какъв е смисълът от тези фенове.

Аз съм обикновен потребител на фейсбук и така и не ми става ясно какво значение има колко са феновете на една страница.
Вероятно има някаква идея за продажба, но ако феновете не са активни и самата страница не е нещо особено, какъв е смисълът?!
Купуваш си фенове за 10лв и продаваш страницата за 20? Така ли:)
 
От: Нови цени : 1000 like за 10лв.

Аз се свързах с Ваш колега, засега не съм се възползвала, изглежда коректен обаче. Искам да зная какъв е смисълът от тези фенове.

Аз съм обикновен потребител на фейсбук и така и не ми става ясно какво значение има колко са феновете на една страница.
Вероятно има някаква идея за продажба, но ако феновете не са активни и самата страница не е нещо особено, какъв е смисълът?!
Купуваш си фенове за 10лв и продаваш страницата за 20? Така ли:)

Феновете в страницата се използват с цел реклама! :)
 
От: Нови цени : 1000 like за 10лв.

Здравей колега , последно цените какви са 1 или 2 стотинки на фен.
 
От: Нови цени : 1000 like за 10лв.

Може ли да питам нещо по-вещите: Като си споделям страницата в профила във ФБ, нямам бутон "Харесвам страницата" отдясно, как да го добавя? Мерси!
 
От: Нови цени : 1000 like за 10лв.

Може ли да питам нещо по-вещите: Като си споделям страницата в профила във ФБ, нямам бутон "Харесвам страницата" отдясно, как да го добавя? Мерси!

Незнам колега! :)
 

Горе