Нови цени : 1000 like за 10лв.

От: Нови цени : 1000 like за 10лв.

Искам да ти благодаря ... супер си ... ще се възползвам пак , понеже си много точен с изпълнението ... браво
 
От: Нови цени : 1000 like за 10лв.

Новия алгоритъм на фейсбук не ги ли лови вече тези неща? Чух за няколко баннати страници вече?
 
От: От: Нови цени : 1000 like за 10лв.

Имам познати, които изгоряха с такъв начин на набиране на "фенчета" и то с над 50к лайкове. Не е нужно да им знам скрипта. Чети малко в нета, а не хейтвай по форумите без причина. :)
 
От: От: Нови цени : 1000 like за 10лв.

Имам познати, които изгоряха с такъв начин на набиране на "фенчета" и то с над 50к лайкове. Не е нужно да им знам скрипта. Чети малко в нета, а не хейтвай по форумите без причина. :)

Явно си някой нов младеж от форума а си тръгнал да ми обясняваш за качване на фенове!!!
Вземи се стегни малко с това се занимавам от 7-8 месеца и както виждаш от темата ми никой не се оплакал от бан!
Преди да почнеш да нападаш първо бъди сигурен в това, което говориш!
Не ги знам кои са твоите приятели, които са изгорели, но определено не съм им качвал аз страниците!!!
 
От: Нови цени : 1000 like за 10лв.

Не нападам приятел, а съм питал въпрос. Има разлика :) Не знам ти защо си толкова агресивен.


"Новия алгоритъм на фейсбук не ги ли лови вече тези неща? Чух за няколко баннати страници вече?" това ако е нападане :)
 
От: От: Нови цени : 1000 like за 10лв.

Не нападам приятел, а съм питал въпрос. Има разлика :) Не знам ти защо си толкова агресивен.


"Новия алгоритъм на фейсбук не ги ли лови вече тези неща? Чух за няколко баннати страници вече?" това ако е нападане :)

Няма как да не съм агресивен, когато ми казваш че хейтвам по форумите!
Искаш да ме изкараш лъжец въпреки че в темата са писали достатъчно хора че съм коректен и един вид ти ги изкарваш лъжци!!!
А всъщност ти си пълен новак и си тръгнал да ми обясняваш какво и къде да чета!!!
 
От: Нови цени : 1000 like за 10лв.

Пак ти казвам!
Не казвам, че ти си НЕКОРЕКТЕН, а питам новата политика на фейсбук не е ли да банва такива страници? Я ми копни къде съм казал, че не си вършиш работа или, че си некоректен :)
 
От: Нови цени : 1000 like за 10лв.

Пак ти казвам!
Не казвам, че ти си НЕКОРЕКТЕН, а питам новата политика на фейсбук не е ли да банва такива страници? Я ми копни къде съм казал, че не си вършиш работа или, че си некоректен :)

"Чети малко в нета, а не хейтвай по форумите без причина."
Тва според теб какво означава!
 
От: Нови цени : 1000 like за 10лв.

Ами точно, че в нета пише обратното хах. Айде не искам да ти спамя поста, то се е видяло, че си в цикъл нещо. Успех с работата
 
От: Нови цени : 1000 like за 10лв.

Ами точно, че в нета пише обратното хах. Айде не искам да ти спамя поста, то се е видяло, че си в цикъл нещо. Успех с работата

Ейй тва с деца да спориш!!! Гледай си невероятния бизнес и не се занимавай с мен!
Сигурен съм че къртиш със страницата си със 6000 харесвания!
Направо незнам как смогваш че и в моята тема да пишеш! :D
 
От: Нови цени : 1000 like за 10лв.

Здравей,
Правиш ли таргет по интереси?
Трябва ми група, която да има интерес към оферти за почивки/ туризъм, пътешествие, екскурзии и т.н/.
 
От: Нови цени : 1000 like за 10лв.

Здравей,
Правиш ли таргет по интереси?
Трябва ми група, която да има интерес към оферти за почивки/ туризъм, пътешествие, екскурзии и т.н/.

Здравейте,

За момнета не правя таргет! :)
 

Горе