Новобранец търси blogger-и

От: Новобранец търси blogger-и

новобранец - много бързо се отказа, искаш ли още блог, айде този те чака да започваш


Момчето направи едно блогче, показа го, но явно се отказа :rolleyes:
 
От: Новобранец търси blogger-и

явно съм пропуснал показаното или е било за определени хора
 
От: Новобранец търси blogger-и

Вие тук го подкарахте:lol: и аз му писах с няколко съвета, той ми показа резултата, който не е впечатляващ и може би това е причината да се откаже. А и ако е чакал да забогатее веднага .....
 
От: Новобранец търси blogger-и

чак да го подкарахме - малко насоки и това е, аз затова съм му подготвил блог ама явно се е отказал окончателно
 
От: Новобранец търси blogger-и

ohbelog.com, adsensewatchdog.com, kmzackblogger.blogspot.com, vampirestat.com, blogsrating.pw, t.co

Тези са най-често срещаните, като първо бяха последните два и после и др. се появиха

И аз имам посетители от тези сайтове. Какви са всъщност те ?
 
От: От: Новобранец търси blogger-и

И аз имам посетители от тези сайтове. Какви са всъщност те ?
Ами и аз това питам някой по-знаещ, но май никой не иска да сподели.:)
Още не смея да го монетизирам блога, за да не стане някой фал.
 
От: Новобранец търси blogger-и

и аз имам от подобни и от някои от тези, нещо от типа на социалки са - някои но не се и замислям да ги проследявам
 
От: Новобранец търси blogger-и

и аз имам от подобни и от някои от тези, нещо от типа на социалки са - някои но не се и замислям да ги проследявам
По-скоро на някакви ботове ми приличат на мен. 1-2 са празни домейни с адс реклами.
 
От: Новобранец търси blogger-и

Използвал ли си PING сайтове ... ако да... ето ти отговора
 
От: Новобранец търси blogger-и

пуснете си един нормален брояч и ще спрете да се чудите.
 
От: Новобранец търси blogger-и

Използвал ли си PING сайтове ... ако да... ето ти отговора
Нищо не съм използвал. Това е нормален блог в блогспот.
 
От: Новобранец търси blogger-и

пуснете си един нормален брояч и ще спрете да се чудите.

кой брояч е нормален според теб
 
От: Новобранец търси blogger-и

ами такъв, който отчита реални посещения - примерно аналитикса. блогспот ще ви отчита 100 посещения от ботове и "необясними" източници, а аналитикс реално 0-10 :)
 
От: Новобранец търси blogger-и

а защо смяташ че блоговете не са вързани с аналитикса и от там да се гледат тези статистики
 
От: Новобранец търси blogger-и

ами защото точно обратното сте писали по-назад в темата. няма как да имате реални посещения от сайт , в който нямате линк или пък от празен/счупен сайт, близко е до акъла. това са ботове, които аналитикса не отчита
 
От: Новобранец търси blogger-и

Нищо не съм използвал. Това е нормален блог в блогспот.


И аз имам нормален блог... и аз имам посещения от рези адреси ... Изглежда като да е идексиран в сайтове като : goatping, pingomatic, ping my url ... и тн ... Нз как би могъл да се само индексира :)
 
От: Новобранец търси blogger-и

И аз имам няколко блога в blogspot, и аз като вас имам посещения от тези и други подобни сайтове, а дори на блога ми, който е на български са ме налазили много руски сайтове. Това се получава, когато се пингва блога или просто, когато спамърите се надяват да имате видима статистика на сайта си. Има броячи, които показват откъде са последните ви посещения. Надяват се по този начин някой да посети техния сайт. Тая мода се е появила преди около година. Преди толкова горе долу и аз питах този въпрос в другия форум и ми дадоха този отговор.
 

Горе