Ново SEO състезание 2013

От: Ново SEO състезание 2013

Относително е да се каже, понеже подобно изследване би следвало да се направи няколко пъти с различни отбори и чак тогава да се сравняват данните, но аз лично съм по-склонен да вярвам, че при еднакви знания, женският отбор би бил едни гърди напред :)
 
От: Ново SEO състезание 2013

fifi каза:
Аз ги наброявам 9? И каква е голямата награда?
Права си, 10-тата чанта е за теб :). Затова по принцип даваме линк към класацията, но още един път се извинявам.


fifi каза:
Предния път бяха аксесоари за лаптоп за първия участник и чанти за другите 9. И сега ли така?

Извинявам се за тъпия въпрос, но наистина ми е мъгляло това второ награждаване за соц. сигналите.
Абсолютно точно!
 
От: Ново SEO състезание 2013

Ахам, ок, няма проблем.

П.П.: Честито на победителката, която ще се сдобие със нов лаптоп. ;)
 
От: Ново SEO състезание 2013

Как става получаването на наградите и трябва ли да публикуваме някакъв код на сайтовете, защото все още такъм не съм получил?
 
От: Ново SEO състезание 2013

Няма ли да се организира ново seo състезание скоро? 8) Хваща ме носталгия за реванш. :)
 
От: Ново SEO състезание 2013

Няма ли да се организира ново seo състезание скоро? 8) Хваща ме носталгия за реванш. :)
Е то SEO-та няма вече :) всички са заспали баби, страх ги е да пуснат по няколко линка към сайтовете си :) чакат някой бот да се накани да ги индексира близката седмица или месец :)
 
Последно редактирано:
От: От: Ново SEO състезание 2013

Е то SEO-та няма вече :) всички са заспали баби, страх ги е да пуснат по няколко линка към сайтовете си :) чакат някой бот да се накани да ги индексира близката седмица или месец :)

Няма вреден линк, стига да не е правен с лоша умисъл и стига да не е взет от покварен със спам сайт. :D :)
 

Горе