Нов БГ хостинг

Stermo

New Member
Здравейте днес без да искам намерих един нов Бг хостинг. Кажете мнение ако имате за хостингa.Ето линк Webexpert
 
От: Нов БГ хостинг

Единственото което знам е че имат рекламна кампания в garga-та :)
А иначе като гледам дизайна е от devision, добър избор :). Първия план изглежда добре, заради неограничения брой add on домейни. Обаче в общите условия пише че за него дават само 45 процесорни минути, което не е много добре. То може би зависи от това какъв е сървъра, но едва ли е много по-различен от тези на останалите хостинги.

EDIT: Сега видях че имат и код за отстъпка, който уж изтекъл но още работи :)
 
Последно редактирано:
Re: От: Нов БГ хостинг

http://www.webexpert.bg/bg/services/s1 и тази http://www.webexpert.bg/bg/terms дават различно
Генератор на случайно HTML - случавн генератор HTML. Той избира страница за HTML-кода от списъка и я поставя на страница, използваща включването на страничния сървър (SSI).

Иначе кефи ме, екстра е за множество малки проекти :D
 
От: Нов БГ хостинг

Хммм, много интересни планове. Имат ограничения на броя файлове. VPS-ите изглеждат изгодно, наетите сървъри не са особено примамливи. Колокациите изглеждат добре...
Иначе изглеждат сериозни, като изключим, че не успях да намеря адреса на офиса им преди да цъкна на Google Maps картинката.

Може и да ги пробвам след някой и друг месец.
 
От: Нов БГ хостинг

Аз разбрах че това били ICN.bg, така че няма проблеми, сигурно ще са точни.
Все пак броя на CPU минутите на първия план е много малко. Само за много сайтове без трафик ще е добре. Някакви сателити или нещо такова. Но то пък да са от едно IP не е много добре, така че и аз не знам за какво ще е добър.
 
От: Нов БГ хостинг

Само за много сайтове без трафик ще е добре.
То точно тук е врътката с лимита на броя файлове. Но ако качваш Drupal-и няма проблем, де...
 
От: Нов БГ хостинг

Може би ако си уеб дизайнер и правиш малки фирмени сайтове с по 20 посещения на ден. Ще можеш на доста клиенти да наблъскаш сайтовете, особено ако са по няколко html файла :)
 

Горе