Нов блогер се нуждае от Вашата помощ

viking

Active Member
Здравейте. Понеже не можах да намеря урок, който да показва как се слагат в Блогър в отделните страници от страни под раздели и как да публикувам в отделните страници/под раздели. Ако може някой да ми обясни така, че да мога да го направя с новото меню. БЛАГОДАРЯ!!!
 
От: Нов блогер се нуждае от Вашата помощ

Някой да помогне..?
 
От: Нов блогер се нуждае от Вашата помощ

Здравейте. Понеже не можах да намеря урок, който да показва как се слагат в Блогър в отделните страници от страни под раздели и как да публикувам в отделните страници/под раздели. Ако може някой да ми обясни така, че да мога да го направя с новото меню. БЛАГОДАРЯ!!!

Влизаш в блогър в Оформление и там има отстрани добави притурка и си добавяш каквото искаш да имаш.
 
От: Нов блогер се нуждае от Вашата помощ

Категориите се наричат етикети. С тях можеш да подобриш навигацията на блога си много. Ако си зададеш по - разбираемо въпроса може и да ти помогне някой.
 
От: Нов блогер се нуждае от Вашата помощ

...............
 
Последно редактирано:
От: Нов блогер се нуждае от Вашата помощ

Здравейте отново. Този път с конкретен въпрос, надявам се да можете да ми помогнете. Та.. ето го сайта - buildmusclefree [.] blogspot [.] com, въпроса ми е как мога да направя падащи менюта на страниците (етикети) и да публикувам във всеки един раздел конкретно, а не само в началната страница. Също така бих се радвал, да ми кажете някои от задължителните и полезни притурки, които всеки блогър трябва да сложи в сайта си. Благодаря.
 
От: Нов блогер се нуждае от Вашата помощ

Здравей
Най-лесно е да смениш темата с някоя, която има падащи менюта.
http://btemplates.com/

Ако правилно съм разбрал искаш да направиш нещо като категориите в WP.
Аз например, в етикетите на публикациите добавям и тази дума която бих искал да е категория. Например :
Етикети - свинско,свинско със зеле, пържола ...... На всички статии които искам да са в категория "свинско", го слагам като етикет заедно с другите конкретно за статията етикети. После си слагам една притурка " Категории" и в нея слагам връзка към съответния етикет.

Успех!

пс: Така с адсенс, без съдържание, може да имаш проблем.
 
От: Нов блогер се нуждае от Вашата помощ

Благодаря, ще пробвам! А колкото до АдСенс, сами са ми ги вкарали тия реклами, не знам, не съм бутал нищо свързано с адсенс, може би, защото регистрацията ми е от преди, не знам и аз.
 
От: Нов блогер се нуждае от Вашата помощ

как да направя като влезна в блога си да ми излиза като pop-up примерно adf.ly, но не pop-up докато не натисна skip ad да не продължава към блога ми ?
 

Горе