Нов блог на тема печелене на пари

Заглавието на блога ще бъде по реално ако е Печелене на стотинки от интернет...
 
GenBucks например регваш се симаш си темплейт качваш го някаде и печелиш без да даваш пари а от една продажба печелиш много повече
от колкото цял ден да кликаш на разни линкове
 
Sobieski каза:
GenBucks например регваш се симаш си темплейт качваш го някаде и печелиш без да даваш пари а от една продажба печелиш много повече
от колкото цял ден да кликаш на разни линкове

Не мисля че ме разбрахте ...Аз не кликам на ликовете . аз влизам на всеки 2,3 дена да видя колко пари имам . Имам 45 реферала , които преспокойно ми носят над 50 $ месечно , което е един лесен доход . Иначе ще погледна,благодаря :)
 
patco каза:
Sobieski каза:
GenBucks например регваш се симаш си темплейт качваш го някаде и печелиш без да даваш пари а от една продажба печелиш много повече
от колкото цял ден да кликаш на разни линкове

Не мисля че ме разбрахте ...Аз не кликам на ликовете . аз влизам на всеки 2,3 дена да видя колко пари имам . Имам 45 реферала , които преспокойно ми носят над 50 $ месечно , което е един лесен доход . Иначе ще погледна,благодаря :)

Честно казано аз ако изкарвах $50 месечно не бих си позволил да уча други как да "изкарват пари чрез интернет". Бих продължил да се уча и увеличавам доходите си. С една дума 50 месечно не са нищо... Първо се научи ти да правиш пари и тогава учи другите, защото с това, което правиш в момента само заблуждаваш потребителите си и им губиш времето.
 
patco каза:
Не мисля че ме разбрахте ...Аз не кликам на ликовете . аз влизам на всеки 2,3 дена да видя колко пари имам . Имам 45 реферала , които преспокойно ми носят над 50 $ месечно , което е един лесен доход . Иначе ще погледна,благодаря :)

ми според мен, ти не правиш блога за да покажеш как се изкарват пари, ами да си докараш някой друг реферал... с това bux и тем подобни няма смисъл да се занимаваш... (поне според мен), аз този месец ще взема $150 и също не съм правил нищо (е почти де)... просто 5 продажби и това е... без кликове цъквания шляпвания и etc.

а като чета в твоя блог направо ми става лошо, по някакви си $0.001 на клик...то тва трябва цял ден да си цъкаш за някакъв кирлив $1...
 
Tsanko каза:
patco каза:
Sobieski каза:
GenBucks например регваш се симаш си темплейт качваш го някаде и печелиш без да даваш пари а от една продажба печелиш много повече
от колкото цял ден да кликаш на разни линкове

Не мисля че ме разбрахте ...Аз не кликам на ликовете . аз влизам на всеки 2,3 дена да видя колко пари имам . Имам 45 реферала , които преспокойно ми носят над 50 $ месечно , което е един лесен доход . Иначе ще погледна,благодаря :)

Честно казано аз ако изкарвах $50 месечно не бих си позволил да уча други как да "изкарват пари чрез интернет". Бих продължил да се уча и увеличавам доходите си. С една дума 50 месечно не са нищо... Първо се научи ти да правиш пари и тогава учи другите, защото с това, което правиш в момента само заблуждаваш потребителите си и им губиш времето.

не съм съгласен с теб
човека е започнал да се занимава с нещо придобил е опит(не говорим за пари) и иска да го сподели с други хора за да може и те да започнат да изкарват или да се зарибят(реферали)
просто човека е направил сайт в който едновременно споделя опит и събира реферали. А и ако изкарва стотици хилядарки седмично едва ли ще прави блог на тая тема :?
трябва да има от всичко по малко :)
 
E-Business каза:
[quote="Moko]
Нима приятелю, дори и за няколко дни, тази първа позиция, това първо място няма да ти донесе поне 4-5 продажби да речем? :roll:

Правилно си ме разбрал виждам :). Не за няколко дни за години мога да го направя да е на 1 място. И за какви 4-5 продажби на ден говориш? Ще има 0 продажби. Аз споменах замо 1 място за 1 година. НЕ гарантирам дори 5 посещения и НЕ гарантирам 1 продажба на година. Сващаш идеята нали :) ако някой не я сваща ще обясня :))))[/quote]

Така е ;) Но все пак първото място, уж, трябва да ти донесе по-голям шанс за продажба в дадената ниша... Готино е да си на първа страница :) Макар че , моя кирлив блог (тоя в подписа), е на втора страница за комбинацията "футболни прогнози" и пак влача мъничко трафик... Виж на "футболни залози" съм на първа страница, но това не е една от търсените комбинации, тъй като имам само 10 посещения за тази фраза...
Гаранция няма, че дори и на първа страница, пак няма да обираш паяжините само :) Но аз да ти кажа честно, не бих се отказал от офертата за 1 стотинка да ме бутнеш на първо място :lol: Даже ако направя 100те марки ще ти пратя бонус :lol:
 
Moko каза:
Така е ;) Но все пак първото място, уж, трябва да ти донесе по-голям шанс за продажба в дадената ниша... Готино е да си на първа страница :) Макар че , моя кирлив блог (тоя в подписа), е на втора страница за комбинацията "футболни прогнози" и пак влача мъничко трафик... Виж на "футболни залози" съм на първа страница, но това не е една от търсените комбинации, тъй като имам само 10 посещения за тази фраза...
Гаранция няма, че дори и на първа страница, пак няма да обираш паяжините само :) Но аз да ти кажа честно, не бих се отказал от офертата за 1 стотинка да ме бутнеш на първо място :lol: Даже ако направя 100те марки ще ти пратя бонус :lol:

Виждам че почти си разбрал идеята ми но не напълно. За това ще обясня какво имах предвид. Няма проблем да направя сайта ти да излиза на 1 място в гугъл за 1 стотинка. Например по ключова фарза "Розови Кактуси". ГАРАНТИРАМ ти 1 място в гугъл и даже и ти гарантирам да нямаш конкуренция. Ще бъдеш единствения сайт и то първи. ОБАЧЕ? ще ти донесе ли това печалба? не Никаква. Защо? нали си на 1 място. Ами защото нокой не се интересува от "Розови Кактуси". Но аз ще съм си заработил ститинката. Разбираш ли. Първото място в гугъл не е самоцел. Трябва да си класиран на добро место по добра (търсена) клчючова комбинация в твоята бизнес сфера. има си програми който показват кое колко се търси (overture). ако твойта комбинация е търсена в месеца 15 пъти? голяма работа че си на първо място. Но ако е търсена 40 000 пъти - тогава и 7-10 място са повече от чудесно. използвайте Overture или Wordracker - вижте най търсеното във вашата ниша, оптимизирайте сайта по тези ключови думи и тогава се борете за челни позиции. Ама за тези ключови думи. а не за разни измислени от вас глупости които никой не търси - като "Розови Кактуси".
 
patco каза:
Добре а как да направя примерно сайта да излиза на първо място за думата " Печелете пари " например .. по какъв начин . Бпагодаря и Наздраве :) :wink:

Във форума има написано достатъчно, почети малко и се потруди.
 
Честита нова година на всички! И честит имен ден на всички именници!

E-Business прав си ! По-трудно ще е да се "издигнеш" за по-търсена дума ... Но освен гугъл има и друг много добър начин за безплатна реклама - форумите :)
Нима има по-добро място за рекламиране на билкови продукти от форум свързан със здравето? ;) Гугъл не е всичко, той е почти всичко:)
 
Moko каза:
Честита нова година на всички! И честит имен ден на всички именници!

E-Business прав си ! По-трудно ще е да се "издигнеш" за по-търсена дума ... Но освен гугъл има и друг много добър начин за безплатна реклама - форумите :)
Нима има по-добро място за рекламиране на билкови продукти от форум свързан със здравето? ;) Гугъл не е всичко, той е почти всичко:)

Е даа абсолютно си прав. Но аз говорех конкретно за Гугъл. Ако говорим по принцип има и платени начини за реклама. Аз лично давам ужасно много пари на месец за реклама но в крайна сметка рекламата си е реклама и възвращаемоста си я има. но за да почнеш да даваш много пари за реклама трябва да си ги спечелил първо. Иначе трудно се рискува.... Но и форумите са си златна мина. Но както каза..."Гугъл е почти всичко".
 

Горе