Нов вид Facebook спам, или?

N.JELQZKOV

New Member
От няколко дни гледам във фейса 10-на едни и същи хора харесват постове от една и същa страница. Интересното, е че самата страницата преди 2 дни имаше само 300 лайка, а лайковете по постовете и бяха между 80 000 и 130 000. Първо си помислих, че плащат за шитав трафик и хората лайкват постовете им, но не и страницата. Постовете водят към viralkitten.net. След това забелязах, че някой от постовете са с адулт съдържание, а половината са възрастни хора, които не биха лайквали подобни неща. Забелязах, че преобладаващият брой лайкващи са българи. Някой има ли обяснение?

1.jpg
 
От: Нов вид Facebook спам, или?

И аз същото щях да питам даже гледам има лайкват и от други сайтове не само от този. Постовете имат по 100к лайка даже странна работа :shock: .
 
От: Нов вид Facebook спам, или?

Явно е някакъв спам. И аз го забелязах, но не му обърнах особено внимание. Наистина само възрастни хора го харесват.
 
От: Нов вид Facebook спам, или?

Именно .....бол .... :lol: Все пак на всички ни е ясно кои са трите най-печеливши индустрии ...
 
От: Нов вид Facebook спам, или?

Именно .....бол .... :lol: Все пак на всички ни е ясно кои са трите най-печеливши индустрии ...

На мен не :) Кои са? :-o
 
От: Нов вид Facebook спам, или?

Пичове тая тема я обърнахте на комедия нз кво става в тоя форум вече много смешно няма що :cry: някой да е засякъл от къде идва тоя спам от скрипт в сайта или нещо из FB?
 
От: Нов вид Facebook спам, или?

Пичове тая тема я обърнахте на комедия нз кво става в тоя форум вече много смешно няма що :cry: някой да е засякъл от къде идва тоя спам от скрипт в сайта или нещо из FB?
Що искаш и ти да спамнеш ли?
 
От: Нов вид Facebook спам, или?

Що искаш и ти да спамнеш ли?

Не искам да знам как да се предпазя може би ? Не мога да разбера подобни коментари. Ако знаеш отговаряй ако не подминавай. :mad:
 
От: Нов вид Facebook спам, или?

не разбрахме какъв вид е спама, и какшо постигат с него.ще каже ли някой как става
 
От: Нов вид Facebook спам, или?

Във feed-а ми се е заформила дискусия по темата. Никой от хората не е чувал за тази страница, и си нямат на представа, че са харесвали постовете и.
 
От: Нов вид Facebook спам, или?

Във feed-а ми се е заформила дискусия по темата. Никой от хората не е чувал за тази страница, и си нямат на представа, че са харесвали постовете и.

Яко!

Някой си е помислил, че е много хитър явно :)
Скоро няма да я има страницата, може би?
 
От: Нов вид Facebook спам, или?

Целия ми фейсбук е напраскан с харесване на някви такива публикации и моята приятелка и тя ги харесва супер много.. ебасимо?
 
От: Нов вид Facebook спам, или?

Целия ми фейсбук е напраскан с харесване на някви такива публикации и моята приятелка и тя ги харесва супер много.. ебасимо?

Провери си фейсбука да не си се свързал с някое приложение :)
 

Горе