Нов заем от 8 милиарда евро!!!

От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Искаш ли от Герб да ти спрат тока :D ДПС каза че те така правят :D

Нищо не ти разбрах
Знам, че си за Герб, но агитираш и за ДПС, така ли
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Ако се отнася до мен - пиша единствено и само на бластер така. Когато се научи той как да пише на български , тогава и аз ще му отговоря със същото. А той защо пише като кравар -не мога да ти кажа. Може яйцето , което си е купил да му пречи на щракането по клавиатурата.

Тъпанар си ко не си ме разбрал, по оше по голем тъпанар си, чисе опитваш да ме преекспонираш, шото язе осмивам точно това
Един вид си падаш на яцето ама се и кефиш на всичкото отгоре, това ако нее простотията на сто персента извлечен екстракт тъпня
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Тъпанар си ко не си ме разбрал, по оше по голем тъпанар си, чисе опитваш да ме преекспонираш, шото язе осмивам точно това
Един вид си падаш на яцето ама се и кефиш на всичкото отгоре, това ако нее простотията на сто персента извлечен екстракт тъпня

W%QE&^%QW*&E^Q&*WE^&QW Q%&W%Q&W%(Q&^%W&QW%Q^%W Нямам какво повече да ти кажа.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Оо разбираш ме ного довре ама искаш даме усетиш вътрешно
Шита напомпа нибой са

товачесихомосексуалистнеозначавачеиазсъмтакъв.ходисихваниеднакравичкаисисвършиработатаилисинабийяйцетоисеуспокойвече
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Изплюй или гълтай и тогава говори, зада тисе разбира курво

азнеговоряапиша.амамозъкатиепрекаленомалъкзадагосхванеш.населодапасешкравитенетитрябвамногоинтелекттакачезатамсисиекстра.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

азнеговоряапиша.амамозъкатиепрекаленомалъкзадагосхванеш.населодапасешкравитенетитрябвамногоинтелекттакачезатамсисиекстра.

Гълтайуйо , ней куртулно да приказваш с пълна устя,,, па и само като го гълташ сиси напълниш чутурата
 
Последно редактирано:
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Гълтайуйо ,

8000328v.gif
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Ето малко инфо - 1,5 милиарда евра върнахме на кредиторите по линия ФГБВ:

http://www.investor.bg/biudjet-i-fi...a-15-mlrd-evro-vzet-v-kraia-na-2014-g-191879/

Преди седмица взехме 3,1 милиарда днес връщаме 1.5 милиарда - нетно правите разликата нали. Ако МФ успее да държи юздите може и дори балансиран бюджет да изкара за 2015 - добри неща излизат за 1-вите няколко месеца, чак се чудиш от къде дойдоха тези средства.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

А, къде е отишла разликата от 3,1 до 1.5?
Ето малко инфо - 1,5 милиарда евра върнахме на кредиторите по линия ФГБВ:

http://www.investor.bg/biudjet-i-fi...a-15-mlrd-evro-vzet-v-kraia-na-2014-g-191879/

Преди седмица взехме 3,1 милиарда днес връщаме 1.5 милиарда - нетно правите разликата нали. Ако МФ успее да държи юздите може и дори балансиран бюджет да изкара за 2015 - добри неща излизат за 1-вите няколко месеца, чак се чудиш от къде дойдоха тези средства.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Щото е към 1.6 някъде. Па закво се тегли толкокова за да се покрива по-малко.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Щото е към 1.6 някъде. Па закво се тегли толкокова за да се покрива по-малко.

2015 още е не е свършила има и други плащания както и дефицит - а както казва Бърни, може и за него да отидат знае ли се :)
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Май-май, всичко ще си признае той, само време трябва. :)
2015 още е не е свършила има и други плащания както и дефицит - а както казва Бърни, може и за него да отидат знае ли се :)
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Баси големия трол брат. :lol:
Разликата 1,6 ми е заплатата :D
 

Горе