Нов заем от 8 милиарда евро!!!

От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Язе виждам че ни казва кой да крадне, шото и едните и другите са един дол шипки, ама Европата дава само на Герб да крадне европейски пари и с това ни определя съдбините,,, с европарите ни карат да гласуваме за който те искат, а пък КТБ-то беше повече руски капитали и тряваше да се приватизира уайлд уест, бат Бойко каубой
То и язе съм кравар ама съм народен кравар, ане американски или немска краварка в долния ляв ъгъл

Бе КТБ-то не си беше приватизация - там си беше набутване на пари. Все пак фонда за гарантиране на депозити изплати едни кинти и е яко на минус в момента.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Сега не ми говори шото БТК за един пробит долар сие уайлд уест приватизация
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

До сега всички партии взимат решения в полза на олигарси в България, обаче как на някой хора не им става неудобно, когато някой открито го нарича глупак, и то водача на партията, с две думи, Борисов каза на всичките му поддръжници че са, ще ме извинявате, безмозъчни гласоподаватели.
Как така няколко месеца по-рано обяснява че заем ще ни закопае, и няколко месеца по-късно взима неколкократно по-висок заем и всичките му поддръжници започвате да се радвате, все едно лично на вас ще ви го даде.
За мен няма на този момент читави политици, нито червените, нито сегашните...Но някой си мислят че това е футболен мач и на терена са цска и левски...


+1
За жалост дори и отборите ни са пълна трагедия.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Сега не ми говори шото БТК за един пробит долар сие уайлд уест приватизация

БТК-то спомняш ли си на кой беше продадено за първи път и за колко пари?

Щото аз съм забравил вече. Мисля, че по времето на Царя беше приватизирано и после си сменя собствениците поне 5 пъти.

Нещо като Кремиковци - и то беше приватизирано за 1 долар, сменя си собствениците 4-5-6 пъти и накрая фалира.

Само дето БТК-то беше приватизирано за повече от 1 долар. Сега май си смени собствениците за 1 долар. Ама това си е работа на сегашните собственици. Да не говорим че то има една камара дългове, дето уж ги покриват, но все не успяват нещо.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Предполагам, че ти плащат, за да си тук и едва ли би влязъл в смислена дискусия, която да се отклони от опорните ти точки. Но все пак да те попитам - Имаш ли си на идея, защо в момента БСП и Атака подкрепят ГЕРБ? Защо няма "протести, тупани, свирки всеки ден"? Защо няма барем една ограда покрай парламента?


И аз предполагам че си платено соросоидно тролче.
Няма тупани защото си постигнахте целта и вече няма нужда да ви плащат да правите циркове като Ранобудни студенти, Окупация и други идиотщини.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Вече на нищо не бих се очудил в тази държава...
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

И аз предполагам че си платено соросоидно тролче.
Няма тупани защото си постигнахте целта и вече няма нужда да ви плащат да правите циркове като Ранобудни студенти, Окупация и други идиотщини.
Не, не служа на чужди интереси, като теб.
А тупани няма, защото твоите господари не искат да те пратят на площада. Отговори си сам защо.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Тъпани няма.. сега са на мода знамената със сърп и чук + такива с че гавра, които в никакъв случай не са платени. Те са "спонтанно възникнали отбранителни отряди" :)
 

Горе