Нов начин за изкарване на страничен доход.

stoynov

New Member
Здравейте. Наскоро намерих нов метод за припечелване на малко пари. След проучване в Интернет, не намерих засега негативни коментари. От вас зависи колко ще изкарвате, няма ограничение. С малко усилия може да се докарват по $500-$1000 на месец. Разгледайте, ако желаете на instantpaypalearning.wordpress.com
 
От: Нов начин за изкарване на страничен доход.

Е обясни с няколко изречения за какво става на въпрос, дали си взел пари, такива ти ми неща:)
 
От: Нов начин за изкарване на страничен доход.

Кликнете на рефералния ми линк, хвърлете 5 долара на вятъра и започнете да печелите малко пари ... Готино, като за първи пост! :)
 
От: Нов начин за изкарване на страничен доход.

Това си е пирамида, регистрираш се срещу $5, разпространяваш рефералния си линк и всеки твой реферал ти носи $5. Аз все още нямам плащания, тъй като съм регистриран от 2 дни и нямам много посещения. Влез, ако желаеш, в pari-ot-internet.com. Там има няколко човека занимаващи се с въпросния сайт, които имат сериозни плащания (от $10 до $200+ за ден). Jordan Manchev, дали са хвърлени на вятъра или не, не мога да кажа все още. Но така или иначе $5 (7-8 лв.) ще ги изхарча за кафе и сандвич, не смятам че е кой знае какво, дори и да се окажа измама. Няма печалба без риск. :wink:
 
От: Нов начин за изкарване на страничен доход.

Това си е пирамида, регистрираш се срещу $5, разпространяваш рефералния си линк и всеки твой реферал ти носи $5. Аз все още нямам плащания, тъй като съм регистриран от 2 дни и нямам много посещения. Влез, ако желаеш, в pari-ot-internet.com. Там има няколко човека занимаващи се с въпросния сайт, които имат сериозни плащания (от $10 до $200+ за ден). Jordan Manchev, дали са хвърлени на вятъра или не, не мога да кажа все още. Но така или иначе $5 (7-8 лв.) ще ги изхарча за кафе и сандвич, не смятам че е кой знае какво, дори и да се окажа измама. Няма печалба без риск. :wink:


ти не си уред мойто момче дай пет долара на кой да е от тоз форум един час да ти плещи приказки по скайпа - файдата ще е в пъти по голяма от таз простотия дето я правиш, щото от тъпата схема дет си а фанал има хора дет печелят - тез дето са я организирали, останалите сте шарани
 
От: Нов начин за изкарване на страничен доход.

Здравейте. Наскоро намерих нов метод за припечелване на малко пари. След проучване в Интернет, не намерих засега негативни коментари. От вас зависи колко ще изкарвате, няма ограничение. С малко усилия може да се докарват по $500-$1000 на месец. Разгледайте, ако желаете на instantpaypalearning.wordpress.com

считай цялата таз тема дет сия сътворил тука за негативен коментар щот ти е бедна фантазията ко ше стане кат се събудят и другите
 
От: Нов начин за изкарване на страничен доход.

А стига бе още ли има хора който се връзват на тея схеми те вървеха през 90-те,пирамиди,фараони:)
Тва все едно да играеш на тука има тука нема къде е топчИту:),дай са 5лв
 
От: Нов начин за изкарване на страничен доход.

Абе кога успяхте да го напудрите с червено, ебаси хейтърите:)
 
От: Нов начин за изкарване на страничен доход.

Да съм опрял пистолет в главата на някого от Вас и да Ви карам да си дадете парите? Доколкото съм запознат, живея в демократична държава, където мога да напиша каквото мисля и да правя с парите си каквото поискам. Като не сте заинтересовани, защо е нужно да изписвате тонове коментари? Аз съм пуснал тази тема, ако има желаещ, ще се регистрира, това си е негова работа, ако не - здраве да е. Waldes ме попита като човек, разясних съвсем нормално за какво става въпрос. Но навсякъде трябва да се хейтва яко (мразя тази дума, но няма по-точно определение). Правете си пари по вашите начини и не ми определяйте наклона на ***!
 
От: Нов начин за изкарване на страничен доход.

Да съм опрял пистолет в главата на някого от Вас и да Ви карам да си дадете парите? Доколкото съм запознат, живея в демократична държава, където мога да напиша каквото мисля и да правя с парите си каквото поискам. Като не сте заинтересовани, защо е нужно да изписвате тонове коментари? Аз съм пуснал тази тема, ако има желаещ, ще се регистрира, това си е негова работа, ако не - здраве да е. Waldes ме попита като човек, разясних съвсем нормално за какво става въпрос. Но навсякъде трябва да се хейтва яко (мразя тази дума, но няма по-точно определение). Правете си пари по вашите начини и не ми определяйте наклона на ***!

вай, ма ти освен найвен си бил и Уошичък?

спешъл поздрав

http://www.youtube.com/watch?v=u_zlS468g_o

- Ало, България, Варна, какво става при вас?
- Оооо, велики фараоне, човека взе парите и...

Припев:
Пирамиди, фараони и балъци за милиони.
Куче влаче, рейс, диря няма няма хей. (х2)

Човека взе парите, каза: "Чакай малко.",
хвана самолета, дръжте му петите.
Човека взе парите, каза: "Чакай малко.",
хвана самолета, чакай да се върне.

Припев:

Я подай ми мале тенката пушка!

Кукувица гука под зелена бука,
няма да ни стигнат още 100 години.
Нагоре е високо, надолу е дълбоко,
в София е тесно, няма вече лесно.

Припев:
 
От: Нов начин за изкарване на страничен доход.

Не разбирам как разбрахте, че съм Лош, просто съм нахвърлял някои факти. Може би от последното изречение или...? И пак ще повторя: Никой не Ви кара да правите каквото и да е. Смятам, че съм се изказал изчерпателно с предишния ми коментар. Пожелавам на всички успех в начинанията, с които са се захванали. Който както може да изкара много пари. :)
 
От: Нов начин за изкарване на страничен доход.

А наскоро се занимавах с друга схема, за която пак се твърдеше, че е чиста измама, че няма да платят. Имаха проблем 2 седмици с плащанията, но в крайна сметка без да влагам абсолютно нищо, ми изплатиха $30. Не е кой знае какво, но е, както се казва, аванта. Има опция да инвестираш пари, за да печелиш повече и по-бързо. Работата там е: Докато има нови балъци да се регистрират, ще се плаща на старите. Спре ли развитието на сайта, всички горят. Но няма нищо вечно, нали? Мисля, че и тук е така, докато купуват рефералите, печели този отгоре. Разбирам, че и създателите на това печелят от цялата разправия. Никой не прави нещо за благотворителност.
 
От: Нов начин за изкарване на страничен доход.

А наскоро се занимавах с друга схема, за която пак се твърдеше, че е чиста измама, че няма да платят. Имаха проблем 2 седмици с плащанията, но в крайна сметка без да влагам абсолютно нищо, ми изплатиха $30. Не е кой знае какво, но е, както се казва, аванта. Има опция да инвестираш пари, за да печелиш повече и по-бързо. Работата там е: Докато има нови балъци да се регистрират, ще се плаща на старите. Спре ли развитието на сайта, всички горят. Но няма нищо вечно, нали? Мисля, че и тук е така, докато купуват рефералите, печели този отгоре. Разбирам, че и създателите на това печелят от цялата разправия. Никой не прави нещо за благотворителност.

на тва му се вика измама ако хабер си нямаш и има една книга в която пише кво се прави с тия дето ги хванат в измама

ако се чудиш що ти го обяснявам - в момента ти се опитваш да подведеш трети лица да се включат в схема от която може да загубят пари и ти правиш това за лично облагодетелтсване. потърси оная книга и виж колко се лежи за такова нещо. Понеже админите на форума не им се лежи в сливенския не толерират такива теми и з атва темата ти е в кофата. То да бяха само админите ами и юзърите тука не могат да дишат такива измамни схеми и за тва светиш в червено и те плюят в темата ти.

велкомен ту де форума бай дъ уей и ако ти е дошъл акъла земи поизчети важните теми вместо да пишеш още за тая глупост
 
От: Нов начин за изкарване на страничен доход.

Лежи се, ако има доказателства, а аз съм също потърпевш. В момента няма такива дали е измам или не. Аз не мога да твърдя нито едно от двете все още. И другото нещо. Това всеки го прави на своя глава, ако Вие си хвърлите парите на вятъра по собствено желание, може само да се оплачете на арменския поп.
 
От: Нов начин за изкарване на страничен доход.

А ако аз лично се облагодетелствам от това, следователно схемата работи, нали? Значи всичко което сте изписали е излишно. А и това ще значи, че и "измамените" ще могат да се облагодетелстват. Единственият, който ще загуби при това положение, е последния регистрирал се на света.
 
От: Нов начин за изкарване на страничен доход.

А ако аз лично се облагодетелствам от това, следователно схемата работи, нали? Значи всичко което сте изписали е излишно. А и това ще значи, че и "измамените" ще могат да се облагодетелстват. Единственият, който ще загуби при това положение, е последния регистрирал се на света.

шиса самоцензурирам се ева къв съм добър неска
 
Последно редактирано:
От: Нов начин за изкарване на страничен доход.

stoynov,
Нормално е да имаш такива коментари, защото не си подбрал форума.
Разходи се из темите и ще намериш един куп начин за печелене на реални пари. Но си трябва много труд и четене.
Ако си мислиш, че има лесни пари, лъжеш се!
 
От: Нов начин за изкарване на страничен доход.

Стана ясно, че няма да видя пари оттам, тъй като от 5500 посещения нямам дори 1 цент. Преправих блога с нова тема, която лично съм изпитал и съм изкарал нещо. Все още гледам, че темата е активна, има ли начин да я изтрия или админите ще се погрижат за това?
 
От: Нов начин за изкарване на страничен доход.

Стана ясно, че няма да видя пари оттам, тъй като от 5500 посещения нямам дори 1 цент. Преправих блога с нова тема, която лично съм изпитал и съм изкарал нещо. Все още гледам, че темата е активна, има ли начин да я изтрия или админите ще се погрижат за това?
Админите ще я изтрият.
 

Горе