Нов начин за печалба от интернет

100iko

New Member
Става дума за една игра която започнах преди месец или два. Тя има много големи възможности за развитие, базирана е на реалността, в нея можеш да работиш, да търгуваш с валути, да си отвориш компании, да биеш хора които да ти стават роби и да ти дават процент от техните печалби. А най хубавото на играта е всичките пари които изкараш можеш да ги обмениш за евро и даго изтеглиш като реални пари, вече съм го пробвал и наистина плащат в рамките на 1-2 дена парите ми бяха преведени. Това е много по добра възможност от ПТС сайтове и в никои случаи не може да се сравнява с собтвените сайтове въпреки, че има хора които теглят по над 500 евра на месец. Ако съм ви заинтригувал ето и линк :)

anno1777.com/index.php?i=142309
 
Последно редактирано:
От: Нов начин за печалба от интернет

Каква приятна тема за събуждане :lol:
Сигурно не струва и стотинка да се включиш, а за 500 евра ще се избият да ти пращат мейли да си дадеш адреса на който да ти пратят чека. :lol:
 
От: Нов начин за печалба от интернет

Всичко, което си описал, изглежда доста невероятно. Грешките в текста ти ме обезсърчават още повече, за да проверявам, дали това, което казваш е истина.
 
От: Нов начин за печалба от интернет

сайта наистина плаща, колкото до 500те евро казах че има и такива хора а не че всики взима по толкова, които иска да ме намери с скайп да му дам линк, можеш да започнеш без абсолютно никаква инвестиция, и ако някои иска да пробва тази част от месеца е най подходяща понеже сега изкараха ресурсите и заплатите са най високи
 
От: Нов начин за печалба от интернет

сайта наистина плаща, колкото до 500те евро казах че има и такива хора а не че всики взима по толкова, които иска да ме намери с скайп да му дам линк, можеш да започнеш без абсолютно никаква инвестиция, и ако някои иска да пробва тази част от месеца е най подходяща понеже сега изкараха ресурсите и заплатите са най високи
Това изречение ме умори, докато го изчета на един дъх. Ти изкара ли матурата след 11 клас или още не и е дошло времето?
 
От: Нов начин за печалба от интернет

даже и кандидатстуденските изпити ми минаха добре :) а колкото до матурата беше след 12ти клас ;)
 
От: Нов начин за печалба от интернет

прати ми на лс да го видя тоя сайт
 
От: Нов начин за печалба от интернет

даже и кандидатстуденските изпити ми минаха добре :) а колкото до матурата беше след 12ти клас ;)
Браво бе. Ти си голям връзкар, щом си минал.
 
От: Нов начин за печалба от интернет

може и така да или просто съм кандидатсвал с математика ;)
 
От: Нов начин за печалба от интернет

"да биеш хора които да ти стават роби и да ти дават процент от техните печалби..."

Т'ва беше яко :)
 
От: Нов начин за печалба от интернет

"да биеш хора които да ти стават роби и да ти дават процент от техните печалби..."

Т'ва беше яко :)
Той е с персонаж на борец в играта. Математически е изчислил, че няма кой да го бие и затова е на такава печалба, която желае да сподели с Вас - простите предприемачи, които и с работа не могат да изкарат толкова пари, колкото той с игри.
 
От: Нов начин за печалба от интернет

Той е с персонаж на борец в играта. Математически е изчислил, че няма кой да го бие и затова е на такава печалба, която желае да сподели с Вас - простите предприемачи, които и с работа не могат да изкарат толкова пари, колкото той с игри.

добър опит за заяждане, ама грам не ме засегна . . .
 
От: Нов начин за печалба от интернет

а, ето къде била другата дебилна тема за деня. Само да си взема пуканки ...

Докато се врътка микровълновата - абе новодвайско, що не споделиш линка в темата ами трябва да ти пращаме лс-та, скайпове и тинтири минтири за някакъв си линк към игра?
 
От: Нов начин за печалба от интернет

защото не ми позволява мислиш ли че неискам
 
От: Нов начин за печалба от интернет

Кое не ти позволява? не можеш ли да го пуснеш така

superduperigra.com/aff?novo20-ko
 
От: Нов начин за печалба от интернет

Приятелю,
Струва ми се че нещо не си разбрал тази игра, 500 евро могат да ти дадат ЕВЕНТУАЛНО ако има някаква класация и си на първо място, но след като и линка не се споделя е някоя пирамида :)

Който е решил да се занимава с тази игра, по добре да се разходи малко навънка, убеден съм че ще му дойде по добра идея.

И разберете, че пари даром никой не дава
 
От: Нов начин за печалба от интернет

anno1777.com/index.php?i=142309


ето го линк от никои не го крия просто не ми разрешавапе да го кача
а и незнам защо не ми дава да пращам повече ПМ днес, като съм пратил само 3-4 на хората които искаха само
 

Горе