Нов онлайн магазин - мнения/критики

toshko28

Member
Здравейте,
стартирам онлайн магазинът си http://onlinebijuta.com и бих желал да ми кажете мнението си за него, кое ви допада, кое не. Забележки критики в дизайна, слабости в сигурността, силни страни и т.н..
Ще съм благодарен за всяко едно мнение.
Благодаря Ви предварително
 
От: Нов онлайн магазин - мнения/критики

чата ти не е онлайн :)
темата не ти е респонсив !!!!
до офис на еконт може да предложиш по ниска цена
Нямаш социални бутони , трябва да споделяш у фейса :)
Помисли за описания на продуктите

Може да помислиш за по свестни снимки , мога да помогна с това
Успех !

Това с оставащото време лично мен ме дразни :)


Най вече помисли за респонсива , иначе нямаш шанс
Помисли за друга ключова дума в тайтъла - примерно "евтини бижута" или нещо с което имаш повече шанс да се класираш :)
 
От: Нов онлайн магазин - мнения/критики

Аз на първо усещане...

Дизайна ми се вижда леко ретро. Комбинацията от заоблени и незаоблени ръбове някак си... може би "Купи" бутоните ми се виждат в повече в началната страница, да не кажа напълно излишни.

Избора на шрифтове и размерите им също не ми се връзва. Докато в началната страница шрифта е такъв един дребничък, то вътре в даден продукт шрифта изведнъж става голям и дори различен (описанието за Еконт), като от съвсем друг сайт. Дори бутона Купи изведнъж придобива съвсем различен цвят и вид.

Картинките не знам дали могат да са по-качествени, но според мен колкото повече-толкова повече в това отношение. Водния знак при тях е, без да си кривя душата, нескопосан. Не че виждам смисъла от такова нещо въобще, но поне сянката му трябва да може да се слива със снимката по-добре.

Има две почти еднакви менюта в началната страница... защо му са на някой две менюта...

Сивото поле най-отгоре дето е за регистрацията ми стои като изскачащо съобщение такова.

Накратко, дизайна не е изпипан. Ако ти пука чак толкова де, то в крайна сметка нали продуктите и продажбите са важни. Иначе на мен ми се зареждат нормално нещата.
 
От: Нов онлайн магазин - мнения/критики

Благодаря Ви за съветите ще се постарая каквото мога да коригирам с времето.
 
От: Нов онлайн магазин - мнения/критики

Малко негативно, но честно и направо:
Това лого НЕ. Отворих сайта и не прочетох пръстена като "О" получи се нлайнебижута.
Тази тема НЕ. Кюлотено розово и не е респонсив. Освен това аз съм си направила щрифта по-голям с 2 пиксела(за да си се облягам и да разглеждам) и менюто слиза на втори ред - цялата страница отива по дяволите. Тези бутони купи с цена много дразнят и по-неграмотните клиенти ще се чудят какво става. Трябва нова тема и за да може продуктите в категориите да са по-видими.
Версията - версия 1.5.6 е най-лошата и товари базата данни.
Тази реклама на еконт на всеки продукт трябва да се махне.
Паладина е ок.
Това за сега.
Ако имаш нужда от помощ - давай смело.
 
От: Нов онлайн магазин - мнения/критики

Мога да добавя следното:
1. цвета и шрифта не подхождат на стоките, които продаваш
2. Смени си логото с нещо по-интересно
3. Определено смени темата
Успех! :)
 
От: Нов онлайн магазин - мнения/критики

Разкарай я тази опция за сравнение.
 
От: Нов онлайн магазин - мнения/критики

И нагласи модула за бърза поръчка, да проверява информацията.
 
От: Нов онлайн магазин - мнения/критики

Мога да добавя следното:
1. цвета и шрифта не подхождат на стоките, които продаваш
2. Смени си логото с нещо по-интересно
3. Определено смени темата
Успех! :)

Колеги,
много Ви моля за градивни критики!
Темата определено вече е сменена и тази не виждам причина да бъде сменена. За останалите критики благодаря.
 
От: Нов онлайн магазин - мнения/критики

Това което мога да кажа в момента, е че когато влезеш в даден продукт инфото за еконт и работното време на магазина излизат много в дясно и се покриват малко от този фейсбук слейдер. Мисля, че е добре малко да се пооправи.
 

Горе