Нов персонален блог - критики и мнения

AngelPetrov

New Member
http://benchtalks.com Това е новият ми персонален блог. Мисля, че няма нужда от много пояснения.

Интересно ми е какво мислите и имате ли някакви забележки и препоръки. Темплейтът не е premium, безплатен е. Добавил съм доста плъгини.

Очаквам критиката :)
 
От: Нов персонален блог - критики и мнения

ами, че много читаво си изглежда

първо хареса ми темплейта който си подбрал - сериозен, изчистен и добре организиран

виждам, че си сложил плъгина all in one seo. не знам защо не ми се зареди featured post

предполагам знаеш, че контакт не работи има плъгинче за това и предполагам ще си го инсталираш

снимките също предполагам ще ги смениш с нещо твое

допада ми определено

успех

едит: освен всичко блогът е и грамотно написан, и поради това предполагам, че някоя случайна правописна грешка би те подразнила. с тази цел те уведомявам, че има една техническа грешка на страница за мен в грифа "следи ме в"
 
От: Нов персонален блог - критики и мнения

Featured post разботи, просто още няма достатъчното количество постове, за да се активира галерията.
Не използвам All in one SEO.
Contact страницата, която изписва при търсене? Вече я оправих, не бях обърнал внимание, че съм я сложил на български.
Какво имаш предвид за снимките?
 
От: Нов персонален блог - критики и мнения

имам предвид снимките под бялото поле, във футъра те не са тематично свързани с блога ако можеш да ги смениш с твои снимки или снимки от статиите просто ще изглежда по-добре.

не е болка за умиране

контакт страницата: най-долу има меню в което линка contact зарежда хоума а не контакт формата ти
 
От: Нов персонален блог - критики и мнения

иначе както казах, блогът ми хареса като цяло

поздрави и успех
 
От: Нов персонален блог - критики и мнения

Имам още един въпрос към вас.
http://benchtalks.com/2009/05/стани-гостуващ-автор/
При подобно поднасяне на информацията и идеята на Гостуващ автор, мислите ли, че може да има успех. Някой от вас -ако приемем, че сте неутрални- би ли се съгласил да стане Гостуващ автор, прочитайки темата?
Ще се радвам ако някой, който предлага подобна услуга, може да ми даде накакви насоки. Защото за сега играя малко на сляпо.
 
От: Нов персонален блог - критики и мнения

На мен ми се вижда доста интересно. Бих се възпозвал.
 

Горе