Нов проблем с файсбук

elflame

Well-Known Member
Здравейте от вчера има някви проблеми със входа в фейса от единия браузер не ме пускаше само се опитваше да зарежда без да ме пуска пробвах от другия браузер днес стана но акунта който беше на другия браузер пък взеха че го заключиха за подозрителна дейност или фишинг атака да ме предпазили (и преди е ставало това сменяш паролата и цъкаш там 1-2 неща и тръгва), та давай иска ми код за потвръждение като едно време играх си 3 часа понеже простотия не са я оправили и не праща кода накрая стана с обаждане макар и от 10 път. И сега новия проблем след това вече греда цъкаш да продължи и нищо само се мъчи да зареди и не иска така вече 5 часа. Някои да е имал тоя проблем? Нз да цъкам непрекъснато или да чакам дава само ероор или не зарежда и ми дава пак да пробвам...
 
ами то нямам избор :) само момите като не им пиша и ще се побъркат ще вземат да идват в нас направо :Д
 
не на хром заяде още чакам бък е не е наказание, от мобилен телефон след 40 мин. упорито цъкане стига до стъпката с коментарите и колкото и да цъкам пропусни и да мине на последната стъпка преди да го пусне не зарежда и това е издържах 40 мин. да цъкам сигурно 1000 пъти цъкнах пропусни а и да ги трие но резултат 0 сега чакам да мине време да изчезне стъпката с коментарите явно тя е бъгната зажото предните ги минава без проблем, писах им на съпорта но докато отговорят ще мине седмица сигурно.
 
По-големия ми дерт е че 9 страници ми депубликуваха, от 2 години не ми се беше случвало явно пак са пуснали тая шетня, надявам се апелите да минат, лошото е че не посзволява да се трият постовете в страниците преди така се оправях триех яко в страницата и при апела вече няма какво да проверяват като страницата е празна и я връщаха, сега нз как да истрия съдържанието на страницата някои имали идеи?
 
Пич, изтривам съдържанието на една страница НАПЪЛНО и след няколко дни Фейсбука ми трие публикация нарушаваща правилата им и отнасям поредния 30 дневен бан... как става тоя фокус при положение, че в страницата НЯМА НИТО ЕДНА ПУБЛИКАЦИЯ?
 
Ами стават всякви работи :Д Аз имам забрана да трия постовете :Д
 
Пич, изтривам съдържанието на една страница НАПЪЛНО и след няколко дни Фейсбука ми трие публикация нарушаваща правилата им и отнасям поредния 30 дневен бан... как става тоя фокус при положение, че в страницата НЯМА НИТО ЕДНА ПУБЛИКАЦИЯ?

Фейсът помни 3 години назад, той вече те е вкарал в черния списък.
 
Пич, изтривам съдържанието на една страница НАПЪЛНО и след няколко дни Фейсбука ми трие публикация нарушаваща правилата им и отнасям поредния 30 дневен бан... как става тоя фокус при положение, че в страницата НЯМА НИТО ЕДНА ПУБЛИКАЦИЯ?
Аз вмомента имам забрана от 30 дни на един от профилите заради виц от 2018 година който съм публикувал всичко е бот система следят думите .. какво е написано :D
 
Как може изтрита публикация да нарушава правилата?
Ама и вие сте интересни хора. Все едно да откраднете тухли и да ги продадете. После като ви съдят да не би да им кажете: Как можаха да ме осъдят, та тухлите вече не са мои...
 
Ама и вие сте интересни хора. Все едно да откраднете тухли и да ги продадете. После като ви съдят да не би да им кажете: Как можаха да ме осъдят, та тухлите вече не са мои...
Бъркаш се нещо, това е все едно да взема тухлите, но послед да ги върна и сшед време някой да разкрие, че съм ги бил взел... ще ме осъдят дръжки!
 
Нали идеята на наказанията е да се подобрява съдържанието... а те ги ползват като компромати! Какво постигат като изтрият вече изтрита пибликация? Ами нека ако искат всеки месец да я трият тази изтрита публикация, като оправдание да ми е вечно блокиран профила!
 
То е все едно всяка година да те осъждат за едни и същи откраднати и дори върнати в миналото тухли!
 
Аз още стоя заседнал и не мога си ползвам профила заради умрелия им бъг... Някой ако знае как се оправя да пише!
Акаунта ми е заключен заради съмнения за фишинг и иска да мина 5 стъпки преди ми се случвало и няма дертове сменя се паролата и цъкаш там още 3-4 неща и готово сега обаче стига до стъпката с коментарите и греда нищо не се случва 1 час цъках ок продължи но не само се рефрешфа и не минава на другата стъпка стой заяло един вид...
 
То е все едно всяка година да те осъждат за едни и същи откраднати и дори върнати в миналото тухли!
Пичага, с бота трудно ще се пребориш. Така са го настроили, това е. Фейсът като цяло стана пълна боза. Свиквайте...
 

Горе