Нов програмист си търси работа :)

От: Нов програмист си търси работа :)

Аз пък не мога да кажа нищо добро за този програмист. След всичко време което прекарах в писане на списъци с неща, които трябва да се оправят накрая ми писна и си потърсих свестен програмист да оправи кашите на това момченце тук. Защото ми писна 1000 файла да изпратя за коригиране на грешки полувината ги оставя не пипнати. Хиляда пъти му казвах едно и също и хиляда пъти го правеше грешно. Признавам, някой грешки ги оправи, но на фона на всичко останало това не е от особенно значение. В момента категориите на сайта ми се отварят по хиляда различни начини. Примерно /Домашни-любимци/, /c-домашни-любимци/, /домани любимци/ и т.н. Админ панела ми грешка след грешка, rss feed-a ми показва url-ите без - а в сайта са с -
И куп други грешки за които мога да изпиша цял ферман. Да не говорим, че под IE сайта се отваряше като мекица. В момента съм приготвил един списък с около 20-тина неща за оправяне и съм дал задачата на друг човек. Ще прежала парите, които съм му дал, но предпочитам да знам, че работата ще я свършат както трябва. Грешката си е моя, че не тествах сайта в полеви условия преди да му дам парите. Грешка, която повече няма да направя. Да не говорим за цирка, който ми направи един петък, когато искаше да му плащам предварително защото трябвало да си плати незнам си какво и т.н.
Това е от мен, който иска да пати нека се възползва от услугите на този програмист.
 

Горе