Нов сайт в разработка. Имаме нужда от помощ :)

От: Нов сайт в разработка. Имаме нужда от помощ :)

Благодаря! Тази вечер ще качим новите неща. Ще мръдне постепенно. Все пак някой да ми даде отговор вече по отношение на контента си? :) :)
 
От: Нов сайт в разработка. Имаме нужда от помощ :)

Или поне съвет какво би следвало да включим в секцията онлайн бизнес и какво да НЕ включим, което май е по-важно?
 
От: Нов сайт в разработка. Имаме нужда от помощ :)

Аз освен gibberish друго кой знае какво не съм писал - може да ползвате със здраве.
Добре е да сложите линк към форума, та да могат повече читатели да се насладят на пълното ми творчество... :lol:
... А и Гугъл евентуално ще погледне по-благосклонно.
 
От: Нов сайт в разработка. Имаме нужда от помощ :)

Линк към сайта ще сложим. В момента, обаче, имам едно конкретно питане - кое според вас е "есенцията" на онлайн бизнеса? Щото се оказва, че е многота нещо и няма как, а и май не е нужно още в началото да обходим целия отрасъл. До тук сме се спрели на проблогинг, афилиейт програмите и дропшипинга отделно от оптимизацията, която мислим въобще да не я включваме ние, щото е мътна и тегава наука... :)
 
От: Нов сайт в разработка. Имаме нужда от помощ :)

А търговията де я оставихте? След 9-та глуха?

...оптимизацията, която мислим въобще да не я включваме ние, щото е мътна и тегава наука...
Както казва един приятел от форума: Неведоми са пътищата на Г. :D
 
От: От: Нов сайт в разработка. Имаме нужда от помощ :)

:) Това, което го няма не означава, че няма да го има въобще. Просто не можем да качим всичко, пък и специално за SEO-то. Знаеш, че там има хиляди мнения и гледни точки. Нека потребителите ги изразят. Не казвам, че има неща, които са по-малко важни от другите. За търговията се съгласих веднага, че трябва да я има. Пък SEO-то - ако тръгнем да го качваме един месец няма да ни стигне само да стигнем до едно мнение - кое би следвало да се качи и кое не. Вероятно е да направим един документ, който е обобщаващ и показва основните насоки. Мисля, че е логично?
 
От: Нов сайт в разработка. Имаме нужда от помощ :)

Аз съм си писал нещата за тоя форум тука, няма да ми е приятно някой да си ги изнася в социалната мрежа, колкото за "ПЪЛНЕЖ" или колкото да "ИМА НЕЩО".
 
От: Нов сайт в разработка. Имаме нужда от помощ :)

Има логика. Именно затова питам. Благодаря все пак. :)
 
От: Нов сайт в разработка. Имаме нужда от помощ :)

Това, че ще е платено нещо не ми се нрави. Българина не обича да плаща за нещо, особено когато може да го намери на друго място безплатно. Ако става дума само фирмите да имат платена регистрация - ок, но иначе ми се струва кауза пердута.
 
От: Нов сайт в разработка. Имаме нужда от помощ :)

Не всичко ще е платено. Ясно е, че никой не обича да плаща. Типовете лични профили би следвало да са три. Два от тях ще са платени, основният и най-прост съответно няма да бъде. И част от корпоративните профили няма да са платени. Или поне не тези на малките фирми. Както при личните профили така и при корпоративните ще има няколко нива, едно от които ще бъде безплатно, но, разбира се, ограничено от към функционалности. А това, че е платено не е заради инфото, което може да намери и на друго място. Разчита се на връзките, които е създал, както и на страницата, която е изградил за себе си. Ако иска да има само основна информация и адрес, на който да могат да го видят, няма да бъде необходимо да плаща каквото и да било. Допълнителните приложения, които може да инсталира в профила си - като adsense реклами, разни feed истории, допълнително място и тн. ще са вкл. в по-високо ниво, което е платено и ще се заплаща с смс.
 

Горе