Нов сайт - моля за мнения, коментари и препоръки

sofiapartner

New Member
Здравейте,

Бих искал да Ви помоля за мнения,коментари и препоръки за сайта - sofiapartner.com

На десет дена е - все още бета версия и има още доста неща, които са ми в главата и ще бъдат добавени скоро. Днес отчетох 1800 уникални посещения, което мисля, че е добре за един незавършен и нов сайт.

Тъй като доста почетох във форума - виждам, че съм лаик в сравнение с повечето от вас затова една ваша оценка и препоръки биха били много полезни.

Благодаря Ви предварително
 
От: Нов сайт - моля за мнения, коментари и препоръки

Харесва ми насоката - интелигентна и грамотна работа. Пипнато, та пипнато... Сега за проблемите:

1800-те предполагам са от Свежо. Реални са, но със слаб баунсрейт. Което удря освен в показателите, но и директно в монетизирането. Миналата година си направих труда да проследя тенденциите и се оказа, че когато на сайт с 10000 уникални му добавиш още 1000 от Свежо (дописки в "свежите"), то приходите дефакто си остават непроменени, а реално тази горница само тежи на сървъра, тъй като само влизат, четат и заминават. Това е участта на трафика от социалките, нямам предвид само Свежо.

Препоръка: търсене на друг, може и по-малък, но стабилен, таргетиран спрямо ресурса трафик.
 
От: Нов сайт - моля за мнения, коментари и препоръки

Здравейте,

Бих искал да Ви помоля за мнения,коментари и препоръки за сайта - sofiapartner.com

На десет дена е - все още бета версия и има още доста неща, които са ми в главата и ще бъдат добавени скоро. Днес отчетох 1800 уникални посещения, което мисля, че е добре за един незавършен и нов сайт.

Тъй като доста почетох във форума - виждам, че съм лаик в сравнение с повечето от вас затова една ваша оценка и препоръки биха били много полезни.

Благодаря Ви предварително

Какво ще рече "все още бета версия" Джумла алфа, бета, гама .... ли си имат.
Оправи си нещата по темлейта (темата или как се води) , добави нещата който ти са в главата, оптимизирай го . Реализирай го. Спечели пари.
Сайта ми харесва. Добре направен.
П.П. Защо си пуснал тази тема този раздел на форума ? "Пазар - Продажба на Сайтове - Услуги - Реклама"
 
От: Нов сайт - моля за мнения, коментари и препоръки

Благодаря за мненията.

strana, ще имам впредвид забележката относно svejo-to

miivki - бета версия - всмисъл, че има доста неизгладени неща с които се сблъсквам постоянно. може би не съм се изразил правилно. Пуснах темата тук, защото така и не намерих подходящ раздел в който да я пусна. Ако някой модератор реши - моля, нека я премести.
 
От: Нов сайт - моля за мнения, коментари и препоръки

Дизайна не ми харесва, много е обикновен и скучен, а и твое място бих ползвал Google Analytics вместо Tyxo,
 
От: Нов сайт - моля за мнения, коментари и препоръки

Червеното ми идва в повече.. леко БКП ми напомня. Иначе ме кефи сайта :)
 
От: Нов сайт - моля за мнения, коментари и препоръки

сайта е супер ... всички саитове тябва да са с прост дизайн ... щото няма да го посещават такива хора които ще гледат как е правен а ще го посещават хора които искат да четат новини ... а простия дизайн е много удобен за хората и повече новини се набиват на очи от "сложния" дизайн нищо не става ..
 
От: Нов сайт - моля за мнения, коментари и препоръки

ааа забравих ... сложи фейсбук конект на джомлата и на форума това е бъдещето да трафика
 

Горе