Нов сайт не се индексира

Pavlin

Active Member
Здравейте,
За първи път ми се случва нов сайт вече 2 месеца да не се индексира от Гугъл.
Сайтът не съм го правил аз и не мога да разбера каква е причината.
В Webmaster tools няма никаква информация за проблеми.
Robots.txt изглежда наред.
Има над 30 индексирани линка към сайта.
Някой има ли предположения?
Сайтът е в подписа.
 
От: Нов сайт не се индексира

В Wordpress-a да не е сложена отметка на Discourage search engines from indexing this site в сетингс--> рийдинг или пък в някой плъгин?
 
От: Нов сайт не се индексира

дори и с копиран адрес ли не излиза при търсене
 
От: Нов сайт не се индексира

пусни го на лично, да пробваме, да не е нещо при теб
 
От: Нов сайт не се индексира

я изтествай да го редиректнеш към друг домейн да видим след 1 седмица какво ще е? Много странно
 
От: Нов сайт не се индексира

James&Nicholson е немски бранд, популярен в Европа с висококачествени облекла за спорт и свободно време.
Дизайнът е подчинен на удобството и комфорта при носене.


Това е съдържанието в 15 страници, в които влязох. Ако още се чудиш, защо не те индексира - duplicate content. Освен, че ти е дублирано съдържание на всички страници в сайта, то е копирано от друг сайт. Демек имаш duplicate content X 2 :)
 
От: Нов сайт не се индексира

Това е съдържанието в 15 страници, в които влязох. Ако още се чудиш, защо не те индексира - duplicate content. Освен, че ти е дублирано съдържание на всички страници в сайта, то е копирано от друг сайт. Демек имаш duplicate content X 2 :)

Не разбрах къде е проблема в това. Текстът се повтаря на всички страници с продукти, но това не би трябвало да е проблем според мен?
 
От: Нов сайт не се индексира

За мен е голям проблем, още повече си го сложил в

<div class="product-description" itemprop="description">
...
</div>

itemprop="description" би трябвало да ти е съдържанието на страницата, а при теб е повтарящ се текст.
 
От: Нов сайт не се индексира

888.jpg

Ред 870-872 сорса /продукт/ алабала - този скрип там е съмнителен, съмнения за зловредни сайтове bit.ly/QkCHAd , bit.ly/1jCADh3, bit.ly/1iJGjUF

Потърси инфо за двата умоменати домейна. Помисли какво си инсталирал.

Виж

seo_follow = true
seo_noindex = false
 
Последно редактирано:
От: Нов сайт не се индексира

Изнасили го през gwt и ще влезне в индекса за нула, време. Ако не влезе драсни ми да ти пусна един линк от някой сайт дето се лази постоянно и пак ще го вкара. ;)
 
От: Нов сайт не се индексира

Сайтът си има достатъчно входящи линкове, гошо трябва да го е видял. То със сигурност го е видял, ама после нещо не му е харесало.
 
От: Нов сайт не се индексира

Хахаха, и до тук ли да са я докарали да си избират какво да вкарват в индекса :lol:
Не се засягай, но надали проблема е от там, може да се вкара и страница на която пише under constructions.
Сайтът си има достатъчно входящи линкове, гошо трябва да го е видял. То със сигурност го е видял, ама после нещо не му е харесало.
 
От: Нов сайт не се индексира

Uni-web, може да са видели зловреден код и да са деиндексирали сайта, както е казал колегата Sash888, нищо смешно не виждам в написаното от мен.
 
От: Нов сайт не се индексира

Uni-web - сайта си има предостатъчно линкове за да е индексиран, просто нещо друго е. Погледнах кода на сайта, нещо не ми харесва в кода, но все още не мога да разбера какво.
 
От: Нов сайт не се индексира

bing, jabse и куп други търсачки го вадят като резултати, само Гошката се услушва
 
От: Нов сайт не се индексира

bing, jabse и куп други търсачки го вадят като резултати, само Гошката се услушва
 
От: Нов сайт не се индексира

дублаж , днес форума при мен е бъгясал отвсякъде, моля модератора да почисти след мене, мерси предварително
 
Последно редактирано:
грешки в базата причиняваха висок лоад, връщането от ssd към hdd и от mariadb (aria) към mysql си иска допълнително туикване, бяха станали MyISAM таблиците понеже няма aria stroage engine рипернах ги и ги обърнах ги на innodb сега трябва да е ок (потреблението на ресурс от mysql mapнато към виртуализиранта среда ) пп Рама падна на половина с InnoDB


Иначе по темата не ми хареса колко е контента (бих добавил контен (по 100 200 думи поне ) и бих изчистил всичко като плъгини освен най остновните) и бих пробвал така как ще го захапе
 

Горе