Нов сайт - Back2BG.com

ovanes

New Member
Тази тема я отварям във връзка с www.back2bg.com
Това е наш нов проект, за квалифицирани кадри.

*Който иска може да си направи регистрация и да попълни CV. Ще видите, колко лесно е за търсене на работа и за кандидатстване. Обявите отговарящи на вашия профил автоматично Ви излизат в сайта.

*Който има фирма може да си направи регистрация и да ми пише лично съобщение и ще получи 150 безплатни кредита за публикуване на обяви (50 - златна, 20 - сребърна).

*Моля също така, ако някой има забележки по сайта да коментира и да каже кое му допада и кое не.

*Ако някой има предложение за сътрудничество също може да пише!
 
От: Нов сайт - Back2BG.com

Back2BG = Back to BG = Обратно в България
Целта е да накараме българите да се върнат в родината и да изградят бъдещето си тук.
 
От: Нов сайт - Back2BG.com

Хареса ми идеята, регистрирах се и започнах да си пиша Cv тъкмо попълних отчайващо дългият формуляр и излезе поленцето желана длъжност, та като цъкна на падащото меню и то става неактивно => не мога да завърша Cv-то си...
 
От: Нов сайт - Back2BG.com

И според мен домейнът не е много добър ;) Защо да не може и да не е равностойно желанието пък на българи да работят някъде в ЕС?! Ами да се таргетират само тези, което биха се върнали в страната... :rolleyes:
 
От: Нов сайт - Back2BG.com

@ HavVvoC
Тествахме сайта с всички популярни браузери и този проблем го няма. Може би това което се е случило е че не си попълнил някое задължително поле. В този случай не ти дава да запазиш CV-то и съобщението за грешка е най-горе но ние ще го преместим долу и ще се оправи проблема. Може би аз не съм разбрал точно какъв е проблема, ако искаш поясни още.

@AdSenser
Домейна беше забелязан от всички вас и от всички останали. Това означава че се запомня, закачлив е пък и на 100% отговаря на концепцията на сайта. Таргетират се високо квалифицирани кадри. Не можем да спрем да се регистрират и хора завършили в БГ. Важното е че основен критерии за търсене е работен език.

@ SSH_ON
Да. Това е сайта за който е казал Боян :)
 
От: Нов сайт - Back2BG.com

Ами ползвам опера (сравнително доста популярен браузър след ИЕ и ФФ) излезе ми грешката, че не съм попълнил задължително поле, но това задължително поле (желана длъжност или нещо от сорта) не може да бъде попълнено... смисъл, когато щракна на падащото му меню, то изведнъж става неактивно (цялото поле) и не ми позволява да го попълня. Та не съм пробвал под друг браузър, може би ще стане, но просто го отчитам като възможен проблем, който е добре да погледнете :)
 
От: Нов сайт - Back2BG.com

Мерси за почснението. Аз направих го тествах точно както ти ми каза с опера 9.25 и нямах никакви проблеми. Ще го тестваме още... Ако някой друг забележи проблеми ще се радвам да ги каже.
Благодаря предварително :)
 
От: Нов сайт - Back2BG.com

Е аз съм с опера 9.00 ще пробвам пак после... успех иначе със сайта :)
 
От: Нов сайт - Back2BG.com

Благодарим за хубавите думи.
Надяваме се, че ще се развием и то бързо, защото бавно няма в този бизнес.
 
news.bg са о*срали пейзажа пак.
http://news.ibox.bg/news/id_759402855

Личи си ква работа вършат, щом даже не са проверили дали съществува такъв домейн.
Чудя се само как са успели да го трансформират от back2bg.com на backto.bg. Да не би да им диктуват пресрелийзите на уста? :)
 
От: Нов сайт - Back2BG.com

Най-слабата медия в цяла българия. Абсолютен срам. До сега бяха само слухове, а вече се убедих и лично!
 
От: Re: Нов сайт - Back2BG.com

news.bg са о*срали пейзажа пак.
http://news.ibox.bg/news/id_759402855

Личи си ква работа вършат, щом даже не са проверили дали съществува такъв домейн.
Чудя се само как са успели да го трансформират от back2bg.com на backto.bg. Да не би да им диктуват пресрелийзите на уста? :)

Ай стига ве... тия са мега некадърниците чесно...
Как може уважаваща себе си "медия" да се дъни така?
 
Лошото е, че това не е за първи път, а няма и да е за последен. Българските информационни сайтове си умират да бъркат домейни, дали нарочно или поради недоглеждане - не знам.
Особенно Нюза си умират да слагат .бг разширение там, където не трябва :)
Ярък пример, който ми се е набил в главата, е arena.bg вместо arenabg.com :)
 
От: Нов сайт - Back2BG.com

Оххххх, тоя дето е писал статията явно дори не е отворил страницата, за да я разгледа....
 
От: Re: Нов сайт - Back2BG.com

Лошото е, че това не е за първи път, а няма и да е за последен. Българските информационни сайтове си умират да бъркат домейни, дали нарочно или поради недоглеждане - не знам.
Особенно Нюза си умират да слагат .бг разширение там, където не трябва :)
Ярък пример, който ми се е набил в главата, е arena.bg вместо arenabg.com :)

Като знам какви хора пишат материалите за такива сайтове и как ги пишат си мисля, че е абсолутно неволно... те просто толкова си могат...

Все пак сайта http://back2bg.com е хубав и много ще се радвам ако върви успешно. За жалост не можах да отида на прес конференцията, но пак се подвизавах из Слънчев Бряг... където е много вероятно да ме засичате следващите 3 месеца.
 

Горе