Нов сайт - Back2BG.com

От: От: Re: Нов сайт - Back2BG.com

Като знам какви хора пишат материалите за такива сайтове и как ги пишат си мисля, че е абсолутно неволно... те просто толкова си могат...

Все пак сайта http://back2bg.com е хубав и много ще се радвам ако върви успешно. За жалост не можах да отида на прес конференцията, но пак се подвизавах из Слънчев Бряг... където е много вероятно да ме засичате следващите 3 месеца.

офтопик/ ще бачкаш или ще пиеш там :) или и двете...
 
От: Нов сайт - Back2BG.com

сайтчето е добро, Ssh_on каза само името не загрявам каква му е идеята може би целта ти е била да накараш българите да не напускат страната :) и да си намират работа тък в БГ
 
От: От: От: Re: Нов сайт - Back2BG.com

офтопик/ ще бачкаш или ще пиеш там :) или и двете...

Тъй тъй сме го избили на офтопик...
При мен винаги е комбинация... Имам няколко клиента там и си ги посещавам от време на време, ама напоследък май повече им досаждам и си говорим глупости... и обсъждаме абитуриентките (леле какви мръсници щъкат)
 
От: Нов сайт - Back2BG.com

Ей много спам получих с покани за регистрация във въпросния сайт на служебния си мейл, което не говори добре за един проект, имащ претенциите да е сериозен! Вече е в спам списъка на spamfighter
 
От: Нов сайт - Back2BG.com

Аз пък странно защо нямах спам от сайта... ще го играя убиден :(
 
От: Нов сайт - Back2BG.com

Бях решил да те пожаля... Но вече и ти влиза в нашата зверска листа и ще получаваш по 8 мейла на ден докатo не се регистрираш. Пращаме на всеки кръгъл час през работно време :D
 
От: Нов сайт - Back2BG.com

;) Знаех си аз че има нещо нередно в цялата работа :) btw ако успееш на всеки час да изпращаш по 1 спамче с различен текст ще те призная ;)
 

Горе