Нов старт за Compidev

От: Нов старт за Compidev

Абе и аз си мислех, че МъАдмина може да си го качиш какъвто искаш ама викам, айде ся траи си човек сигурно разбира, пък то кво стана. :)
Ама или не четеш или не разбираш какво имам предвид.
compidev.jpg
E та такъв JPG правите който запазва ъгълчетата + смисъла от прозрачност е горе долу 0 :)

И най-важния въпрос. Какво гарантира, че след 2 седмици пак няма да имате сериозен хардуерен проблем, който ще наложи да спрете услугата за 2 месеца?
 
От: Нов старт за Compidev

Чакай сега.
Не съм казал, че не може да се инсталира от всеки потребител.
Казах, че този phpmyadmin, който е инсталиран при нас потребителите нямат достъп до него, и затова казах server-side script.
 
От: Нов старт за Compidev

Без да се обиждаш, но :) май не си сигурен какво искаш да кажеш. Освен това, как може човек да се свърже с Вашата фирма? Изключваме форума. Нито телефон, нито адрес, на запитвания не отговаряте, няма общи условия... Оп, моя грешка, намерих общи условия, но. Чак като тръгне да поръчва човек тогава излизат, сложете ги някъде на по-видно място, че имаше накакъв закон май, че щом продаваш нещо онлайн трябвало данните на фирмата да се виждат и тем подобни... :)
 
От: Нов старт за Compidev

Не знам.
Или не го обяснявам както трябва, или не го разбираш.
Общите условия ще бъдат сложени на по-видно място.
 
От: Нов старт за Compidev

директен въпрос към @KALOS купуваш си 2 години хостинг само че той спира след 2 месеца след 5 месеца го пускат пак и те компенсират с 3 години хостинг и след тези 3 години щели да ти дадат още 3 бонус дали съм разбрал правилно , че това си е супер далавера
Мда - при това подновеният план е с неколкократно повишени параметри..

за пример hostbulgaria супер прост дизайн а се на пазара от .... идея си нямам ама знам, че ги има :)
- много съм доволен от съпорта и отношението там, но редовно имам проблеми с туй процесорно време при тях. Лично аз не мога да ги ползвам за друго, освен за сателитки. Все пак, да се има предвид, че Фрамар се хостват при тях /с 15-20 хил. посещения на ден/ и.. нямат проблеми. Та - на който какъвто му е скрипта, де.
 
От: Нов старт за Compidev

Вече имате възможност да заплатите и чрез SMS от днес(27.06.2011). :)
 
От: Нов старт за Compidev

Все пак, да се има предвид, че Фрамар се хостват при тях /с 15-20 хил. посещения на ден/ и.. нямат проблеми. Та - на който какъвто му е скрипта, де.

Аптеки Фрамар ли?
 
От: Нов старт за Compidev

По случай Петровден, Compidev Ви дава възможността да използвате промокод за 20% намаление за всички услуги.
За да използвате промоцията е нужно само и единствено да направите поръчка да въведете промокод petrovden
Промоцията важи от 29.06.2011 до 30.06.2011 включително.
 
От: Нов старт за Compidev

За да осигурим повече уют и спокойствие на клиентите си, ние повишихме двойно параметрите на хостинг услугите ни.
Вече единственото ограничение е Дисковото пространство, премахнахме останалите ограничения.
 
От: Нов старт за Compidev

Здравейте,
Днес въведохме контролен панел cPanel.
Вече всеки може да се възползва от новата придобивка.
След като изберете план от страницата "Уеб хостинг", и натиснете бутона "Поръчай" ще бъдете пренасочени към удобна страница, на която можете да изберете дали искате да сте колокирани в България(с контролен панел Kloxo) или в САЩ(с контролен панел cPanel).
След като изберете колокация и контролен панел, можете да продължите вашата поръчка.
С уважение,
Екипът на Compidev.COM
 
От: Нов старт за Compidev

Имахме проблем с Kloxo. Контролният панел за в България е сменен. Вече е IspCP Omega. Работим по възстановяването на хостинг акаунтите.
 
От: Нов старт за Compidev

Аз такъв хостинг подарявам, а ти продаваш....!! Хихи я ти тук надникни, намира се в колокационен център на ИТК.
Та не мога да разбера аджеба, ти кво продаваш бе, преди 1месец рева че нямаш нищо общо с тия от cms-bg и compidev, дефакто излъга!
Насраха те в калдата форумите, защото за кратко време разбраха що за детенце си! Сега дойде тук да си показваш .....(няма да споменавам кое)
Я сега се порекламирай малко, накарай ме да заеба тъпия си сървър незащитен, на който си хоствам всичките сайтове и да дойда при теб, не при host.bg или хостсеан или суперхостинг ами при теб дай ми факти, с какво си по-добър от тях или от моя любимец qhoster, че дори той е по-добре от теб, в пъти..!! Поне да беше моднал тва ISP бе, ми ти, я дрън та пляс и са на нов глас старата песен, брато земи почети малко за unix и др системи и си намери свястна работа, съвет както виждаш приятелски, защото с тия неща ставаш все повече за смях, не мислех да пиша в тая тема, ама немога бе брато, просто немога да се сдържа да не те нахраня, защото когато аз имах нужда от помощ и обяснения ти ми обърна гръб, но с течение на обстоятелствата аз си седях кротко и само си четях инфо по такива готини форумчета като това, слушах умните хора и сега разликата е че аз вече нямам нужда от твоята помощ, ти си все на това ниво, един обикновен модератор в един изостанал форум, който се опитва да направи една хостинг компания която още с името си е обречена на неуспех...
 
От: Нов старт за Compidev

В момента нищо не продавам.
Да, нямах нищо общо и с двете горепосочени.
Имаше скандал в екипа на cms-bg и ме премахнаха, сега отново обаче съм модератор.
А от compidev се отказах, просто ме бяха хванали лудите.
Но седнахме и поговорихме, след което решихме да се опитаме да продължиш.
Не обичам да лъжа, затова и не лъжа.
Калдата форумите. Какви форуми ?
Аз не си спомням да съм писал там, и там да е имало тема. Или просто съм забравил.
Може и някой от колегите да е писал.
Нищо няма да те карам. Накарай се сам.
IspCP Omega панелът, който е сложен в момента няма да бъде използван за предлагане на услугата уеб хостинг.
В момента това е един от старите сървъри, който виждате онлайн, но се работи по платформа с Kloxo панел.
Чел съм достатъчно, а и има хора, които вършат тази работа вместо мен.
Не помня кога си ми искал помощ.
Обърнал съм гръб на много хора, не на един човек, защото безплатен обяд и време няма.
В момента имам собствен бизнес - кафе-аперитив.
Уеб хостинг сферата ми е хоби по принцип.
На кое ниво съм по-точно ?
Модератор съм по хоби, а не по професия.
Дори едва ми остава време да влизам.
Не знам дали е изостанал, но е единственият задържал се форум за cms във България за над 5 години.
Cms-BG няма нищо общо с Compidev, дори не са слагани банери там. В момента има активна рекламна кампания на колегата от HostSean.BG
Името на compidev е уникално и е събирателно от името на фирмата - "Компютър Интернет Девелопмънт" ООД
Лека вечер
 
От: Нов старт за Compidev

Двоен, пост.

Моя грешка, обърках се, съжалявам.
 
Последно редактирано:
От: Нов старт за Compidev

Както и предполагах, не съм писал аз в калдата.
Бил е някой от колегите.
А между другото, защо си редактирал горното си мнение, а не го остави да го видя :)
 
От: Нов старт за Compidev

Обърках се, постнах 2пъти един и същ пост. Не е нещо интересно.
 
От: Нов старт за Compidev

А иначе не ми отговори, кога си ми искал помощ и съм ти обърнал гръб.
Не ми е познат ника ти.
 
От: Нов старт за Compidev

Няма значение, това е минало и аз продължих напред.
Ника е без значение, постоянно се сменя, попринцип се казвам Милен, това е достатъчно засега като информация за мен :)
 

Горе