Нов съм, чета всичко във форума, но трябва да питам.

batececko

New Member
Здравейте, мн се радвам, че открих този форум. Нямам всички нужни познания за правенето на сайтове и т.н., но с ваша помощ вярвам че ще имам добър старт.
Искам да попитам, ако кача сайта сега още в недовършен вид и след време направя някои допълнения, как ще повлияе това на временното му класиране в google?
 
От: Нов съм, чета всичко във форума, но трябва да питам.

Ако е нужно качи си сайта и си работи по него, но забрани на Гугъл да го индексира. Ако го обходи в незавършен вид старта няма да е добър, а лош. Няма значение как ще се класира, защо ти е бъдещите потребители да виждат сайта в такова състояние?
 
От: Нов съм, чета всичко във форума, но трябва да питам.

@ppktechno а бтв при такъв лош старт какво трябва да се направи, за да се оправят нещата?

поздрави, айбиемчо
 
От: Нов съм, чета всичко във форума, но трябва да питам.

Ами тези дни мислих и маи ще го пусна в началния му вид. Избрал съм си афилиейт програма, сега мисля да кача продукта които ще рекламирам заедно с главаната визия на сайта. Естеството на промените е в добавянето на нови и нови материали по темата, ще е по скоро разрастване на сайта :) така че в този случаи ще е по добре да го мятам да отлежава? или пак не е неправилно? :) хем нали гуугъл обичал сайтове които се обновяват :)
 

Горе