Нов хостинг

От: Нов хостинг

И съвети не се дават, просто мълчиш, когато става дума за пряк конкурент :)
 
От: Нов хостинг

Няма значение, че са ми „преки конкуренти“.
Почувствал съм, че трябва да изкажа мнение, и съм го направил.
Друг е въпроса за конкуренцията.
 
От: Нов хостинг

Oops! Google Chrome could not find buyaghost.info таман щях да купувам :(
 
От: Нов хостинг

Ами сега! Google Chrome не можа да намери buyaghost.info
Опитайте да заредите отново: buyaghost.*info
 
От: Нов хостинг

Да, спряхме хостинга. Хората, които са си закупили хостинг от компидев, какво правят като е спрян сайта?
 
От: Нов хостинг

Не се и учудвам, че сте го спряли.
Пазим пълна информация за клиентите си.
Когато бъде пуснат хостинга ще бъдат обезщетени с +3 месеца.
 
От: Нов хостинг

Дааааааааааа, то щото ако Ви бях клиент ще ви чакам неограничен период от време за да получа 3 безплатни месеца с неясно качество на услугата.
Айде по-сериозно, моля? Защо реагирам така? Какво ми влиза в работата? Принципно нищо, ама такива псевдо професионални хостинг провайдъри нямат място на пазара, какво остава в специализиран форум за уебмастъри??? Тук е момента да си вземете поука и да опровергаете мнението ми като дигнете качеството като на големите играчи, дали ще го направите, Ваша воля. Ако искате да се борите с тъпхост не е тук правилното място!
Или правете нещо като хората, или изобщо недейте почва!!!
 
Re: От: Нов хостинг

Пазим пълна информация за клиентите си. Когато бъде пуснат хостинга ще бъдат обезщетени с +3 месеца.

Според мен той повече няма да иска да е ваш клиент и пари да му давате.
 
От: Нов хостинг

Не разбирам защо обичате да хейтвате и спамите ?
Темата е пусната за едно, а Вие почвате съвсем друго.
 
От: Нов хостинг

Аз ти казах, когато става въпрос за "конкуренция" да не се обаждаш, защото виждаш какво става - ако си беше мълчал, нямаше да те почне никой.
 
Не разбирам защо обичате да хейтвате и спамите ?
Темата е пусната за едно, а Вие почвате съвсем друго.

Защото не е етично да наливаш хейт срещу конкурентите ти! Гледай си в твоята паница и изчезналия ти хостинг, а тогава обсъждай конкурентите ти!
Влез в WHT за да добиеш някаква представа как трябва да се държиш, а и дано да се научиш на някои неща.
За мен си просто поредния смешник без елементарен такт, етика и най-вече непрофесионалист, след като си позволяваш да коментираш по този начин конкурентите ти.
А защо си позволихме да изместим темата срещу твоя хостинг? Ами защото и ти имаш мръсни ризи за пране, но вместо да си ги изпереш, ти се мъчиш да цапаш чуждите.
 
От: Нов хостинг

Разрешавам ви да ми оспамите темата :) Бобсана, имам 3 месеца хостинг при теб, не ме интересува колко ще ми дадете след това, но този сайт не се ли оправи до понеделник ти обещавам, че ще останете без потребители. И мерси за червената репутация!
 
От: Нов хостинг

Така позволете ми и аз да се изкажа от позицията на непрофесионалист!
Преди време даже мисля, че бях пуснал такава тема Какво е необходимо за стартирането, на 1 хостинг компания?
пари
Много знания
стратегическо Планиране
поне за 12 месеца на пред.Като включва заплащане и внасяне осигуровките на служителите и инвестиране в подобряване качеството на предлаганите услуги.
И не на последно място грижата за клиента.
Това означава 24 часа в денонощието, да има качествен и отзивчив support.
С 2 думи: за стартиране на хостинг компания са необходими доста повече от 20$
И по мое мнение, че стартирането на предлагане на такъв тип услуга с такъв капитал, е меко казано несериозно.

Извинявайте за офтопика, но ми е любопитно.
Колко Бг хостинг фирми предлагат 24 часов съпорт? Не какво са написали на сайта си а колко го предлагат и кои са фирмите.
Така от обща култура да ги знаем. Според мен повечето фирми нямат 24 часов съпорт въпреки че са си го написали на сайта, а някой нямат и 8 часов.

П.П. Не съм срещал тема където да има такава информация, а за мен е важно хостинг фирмата да има 24 часов съпорт.
 
От: Нов хостинг

Разрешавам ви да ми оспамите темата :) Бобсана, имам 3 месеца хостинг при теб, не ме интересува колко ще ми дадете след това, но този сайт не се ли оправи до понеделник ти обещавам, че ще останете без потребители. И мерси за червената репутация!
Червена репутация аз не съм ти давал, не обичам и да давам такава.
Вероятно разбираш, че има и твои хейтъри в темата.
 
От: От: Нов хостинг

Извинявайте за офтопика, но ми е любопитно.
Колко Бг хостинг фирми предлагат 24 часов съпорт? Не какво са написали на сайта си а колко го предлагат и кои са фирмите.
Така от обща култура да ги знаем. Според мен повечето фирми нямат 24 часов съпорт въпреки че са си го написали на сайта, а някой нямат и 8 часов.

П.П. Не съм срещал тема където да има такава информация, а за мен е важно хостинг фирмата да има 24 часов съпорт.

ICN и Superhosting, за тях съм сигурен, иначе и тъпхост имат само че като им звъннеш в периода 18:00 - 10:00 и един сънен младеж обяснява че администратора го няма :D ( или поне преди няколко години беше така, но се съмнявам да са го коригирали )
 
От: Нов хостинг

Бобсъне и другите ти колеги от така известния форум на цмс-бг вие още ли се занимавате с това подобие на хостинг? Дето за 50секунди ви руутвам и като ви пусна един дъмп на "eth" устройствата виждам всичко?? Това хостинг ли е? А предлагаш ли зашита на лични данни?? Приятел във форума на цмс-бг се отнесохте ужасно с мой близък човек и имам доста добра причина да ти срина интернет живота(ти друг нямаш), и повярвай ми мога да го направя сравнително лесно, но няма да го направя защото ще падна под Вашето ниво: така измислените русенци "КИД" нали така бяхте. Пичове вие сте под всякаква критика, защото се мислите за Недосегаеми, просто слезте на земята, учете, работете, вижте как нормалните хора като нас изкарват пари и след като сте се научили направете си план, организирайте се, разпределете си задачите, тествайте преди да почнете реализация и реклама, кажете че сте в БЕТА версия, не се излагайте, пишете грамотно, отнасяйте се добре към колегите си, вижте старта на "jump.bg", вземете си поука от тях. Културата и проявата на уважение Боби, това което Вие го нямате Ви спъна много лошо.
 
От: Нов хостинг

Първо - колегите ми в cms-bg нямат нищо общо с compidev
Второ - вече не са ми колеги, от снощи не съм в екипа им.
Трето - вече нямам нищо общо с compidev
Четвърто - като гледам в колко часа си написал поста си ми е ясно коя телевизия гледаш и какъв маниак си.
Пето - вече не се съмнявам, че в този форум нормална приказка не може да се води, и всеки гледа да се заяжда и спами.
Ами хай, пуснете си една тема в offtopic форума и си спамете на воля :)
 
Последно редактирано:
От: Нов хостинг

Не се заяждам, явно ти се заяждаш, за разлика от теб аз работя и през нощта за да мога да се прехранвам и да се обучавам и не разчитам на мама и тате.
Това което си написал е лъжа и не ме карай да го доказвам.
В този форум можеш да получиш много, а да научиш още повече, просто отношението което ти имаш е такова каквото получаваш!
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: adi

Горе